اخبار اقتصادی

زلزله چند هزار ریشتری در بورس

ادامه ریزش سنگین بازار بورس اعتراض های زیادی را در پی داشته است. بسیاری از سهامداران از عملکرد دولت ابراهیم رئیسی در این رابطه انتقاد می نمایند و می گویند این رویه خلاف وعده های دولت است.

9 آذر 1400

41 مدل قیمت خرید باربیکیو و کباب پز در بازار امروز

در هنگام مسافرت و یا بیشتر مواقع که قصد پختن کباب دارید به یک وسیله برای اینکار احتیاج دارید که بتوانید به راحتی کباب را بپزید. در گذشته هیچ وسایل خاصی برای اینکار وجود نداشت و یا از وسایل های ساده که فقط بتواند سیخ ها را روی آتش نگه دارد استفاده میکردند.

5 آذر 1400

زندگی ساده و مینیمال چگونه است؟ 15 راه چاره

نگاه مینیمالیستی سعی دارد زندگی را ساده تر، خلوت تر و آرام تر کند. افرادی که به این شیوه از نگاه به زندگی علاقه دارند، کارهایی را انجام می دهند تا پرتحرک تر و در عین حال آرام تر شوند. آن ها تمامی اسباب اضافه زندگی را به دیگران می بخشند. حتی بسیاری برای زندگی...

4 آذر 1400

جزئیات عرضه سیمان در بورس

به گزارش خبرنگاران، پای سیمان از خردادماه امسال به بورس کالا باز شد و با وجود اینکه حاشیه های این اتفاق به علت بالا رفتن قیمت سیمان ناشی از قطعی برق صنایع زیاد بود در نهایت همه شرکت های سیمانی موظف شدند محصول خود را در بورس کالا عرضه نمایند و طبق آمار...

3 آذر 1400

عدم اعتماد باعث ریزش بورس می گردد؟ ، بی توجهی بازار به گزارش شرکت ها

به گزارش خبرنگاران، شاخص بورس امروز حدود 28 هزار واحد افت کرد و تعداد زیادی از نمادها منفی بودند. شاخص بورس امروز به یک میلیون و 407 هزار تومان رسید و به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد نزدیک شد.

27 آبان 1400

سازمان جهانی بهداشت در صدد تامین قرص های ضد کووید و کیت تست کرونا برای کشورهای فقیر است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز قرار است سازمان جهانی بهداشت برای کشورهای فقیر واکسن، دارو و کیت های تست کووید خریداری کند.

20 آبان 1400

با خواص میوه فیسالیس آشنا شوید

میوه فیسالیس ترکیبی از طعم میوه های توت فرنگی، گیلاس، کیوی و آناناس دارد و خواص دارویی استثنایی آن موجب شده است که به صورت انبوه در شهرستان های تنکابن و رامسر تکثیر و فراوری گردد. در ادامه با خواص این میوه آشنا می شوید.

19 آبان 1400

خشکسالی عیار را از طلای سرخ گرفت

خبرنگاران/خراسان شمالی گل های بنفش و ارغوانی زعفران، تمام شب روییده اند و فقط منتظر طلوع فرح انگیز خورشیدِ تابان هستند که چهره بگشایند و در سرتاسر زمین گُل بیندازند.

12 آبان 1400

وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید

کسانی که می خواهند خودروی خود را به فروش برسانند، می دانند که در اولین گام به قول معروف داشتن مظنه بسیار مهم است؛ اگر فروشنده از قیمت خودروی خود اطلاع دقیقی نداشته باشد و بخواهد به روش سنتی (فروش خودرو در بازار و از سوی نمایشگاه داران) خودروی کارنموده...

11 آبان 1400

گزارش، وحشت کمبود مواد غذایی و نوشیدنی در انگلیس

کمبود بعضی مایحتاج ضروری مردم انگلیس سبب شده تا شهروندان این کشور به فروشگاه ها هجوم برده و نیازهای خود را به خصوص پیش از کریسمس تامین نمایند.

9 آبان 1400

حمایت از بورس با برطرف انحصار و مقابله با قیمت گذاری دستوری

وزیر امور مالی و دارایی گفت: برای حمایت از بازار سرمایه، توسعه نهادها، برطرف انحصار، بهره گیری از ابزار های نو، تقویت بازار اولیه، مقابله با قیمت گذاری دستوری و جلوگیری از دخالت در قیمت سهام در دستور کار خواهد بود.

7 آبان 1400

افزایش قیمت خودرو در شروع هفته سوم مهر ، قیمت خودرو امروز 17 مهر

به گزارش خبرنگاران، قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز شنبه 17 مهر افزایشی بودند. قیمت پراید 111 بعد از یک ماه مجدد قیمت 155 میلیون تومان را ثبت کرد. قیمت پراید 151 به 154 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

1 آبان 1400

ایده سیاستی سند ملی مسجد تحقق مسجد جامعه پرداز است، مساجد محور جامعه پردازی هستند

دبیر کمیته تخصصی تدوین سند ملی مسجد گفت: موضوع مساجد در جامعه پردازی به این معناست که مسجد برای شناسایی، پاسخ یابی و حل مسائل اجتماعی در محیط پیرامونی خود فعال می گردد و با استفاده از ظرفیت های مسجد به سمت پیدا کردن راهکار و پاسخ برای حل این مسائل حرکت...

13 مهر 1400

5 مزیت مهم آموزش غیرحضوری که کمتر در موردشان صحبت می گردد

آموزش غیرحضوری در سال 2020 و با آغاز همه گیری کرونا جایگزین روش های معمول آموزش شد و در سال 2021 هم بحث آموزش به همین شکل ادامه پیدا کرد. در طول این دو سال کارشناسان به معایب و سختی های آموزش غیرحضوری اشاره نموده اند اما باید بدانید که این روش آموزشی مزایای...

26 شهریور 1400

خودپرداز مخصوص بسکتبالیست ها

تصویر جالبی که از یک خود پرداز مشاهده میکنید به نوعی حس شوخ طبعی بانکدارها را در بردارد.

21 شهریور 1400

جهش های ویروس کرونا، چالش کنترل همه گیری ، از سویه مو چه می دانیم؟

فارس/سویه مو، پنجمین جهش ویروس کرونا که سازمان جهانی بهداشت آن را زیر نظر گرفته، در 39 کشور شناسایی شده و کارشناسان به دقت آن را تحت نظر گرفته اند تا شدت سرایت این سویه و مقاومت آن نسبت به واکسن های موجود مشخص شود.

17 شهریور 1400

سی وششمین نمایشگاه بین المللی تجاری ، دیجیتال اندونزی 29 مهر برگزار می گردد

سی وششمین نمایشگاه بین المللی تجاری - دیجیتال اندونزی (TEI-DE) از 21 اکتبر لغایت 4 نوامبر 2021 (29 مهر لغایت 13 آبان ماه 1400) در زمینه محصولات تولیدی، خدمات دیجیتال، مراقبت های پزشکی و بهداشتی، انرژی های تجدیدپذیر، غذا و نوشیدنی ها، امکانات رفاهی، مد و زیبایی و...

16 شهریور 1400

3 ایده مجذوب کننده برای خرید هدیه

خرید هدیه بامناسبت یا بی مناسبت ایده بسیار مجذوب کنندهی برای خوشحالی دوستانمان است. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از لوازم جانبی دیجیتال یکی از مجذوب کنندهترین ایده های خرید هدیه استفاده از این ابزار است. شاید هنگام خرید هدیه اولین سوالی که به ذهنتان...

8 شهریور 1400

لزوم اتخاذ سیاست های مربوطه برای صادرات واکسن از طرف وزارت بهداشت

مدیر گروه تحقیقات فراوری واکسن کووایران برکت گفت: اگر ما دیر وارد صادرات شویم فرصت صادرات را از دست خواهیم داد.

7 شهریور 1400

ادامه فرایند نزولی نرخ بیکاری در بهار 1400

آنالیز نتایج طرح آمارگیری نیروی کار در بهار 1400 نشان می دهد که بیش از 499 هزار نفر به جمعیت فعال از نظر مالی (شاغل و بیکار) افزوده شده است. این مقدار در فاصله بهار 1398 نسبت به بهار 1399 کاهشی معادل یک و نیم میلیون نفری داشته است.

1 شهریور 1400
تعداد: (106)