کلیه فعالیت های دانشگاه صنعتی شریف غیرحضوری شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ جعبه، دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد که با توجه به شرایط قرمز کرونا در تهران، کلیه فعالیت های این دانشگاه از امروز پنجشنبه 19 فروردین تا اطلاع ثانوی به صورت دورکاری و بدون حضور فیزیکی افراد انجام می گردد.

کلیه فعالیت های دانشگاه صنعتی شریف غیرحضوری شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ جعبه، دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه جدید خود گفت که با توجه به شرایط قرمز کرونا در شهر تهران، کلیه فعالیت های آموزشی (شامل کلاس ها و جلسات دفاع از سرانجام نامه) به صورت مجازی ادامه خواهد یافت و اعضای هیات علمی که احتیاج به استفاده از استودیو های دانشگاه برای تدریس دارند، کماکان می توانند در استودیو هایی قبلی، به تدریس خود ادامه دهند.

تردد دانشجویان به دانشگاه مجاز نخواهد بود مگر در مواردی که حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تشخیص و پذیرش مسئولیت استاد راهنما و رئیس دانشکده و تایید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای زمان های محدود ضروری باشد و تمامی مجوز های صادر شده قبلی از تاریخ 21 فروردین امسال ملغی خواهد شد.

همچنین، دانشجویان در مراحل نهایی فراغت از تحصیل برای پیگیری فرایند های فراغت از تحصیل خود می توانند با هماهنگی قبلی به ساختمان جدید آموزش مراجعه نمایند.

دانشگاه صنعتی شریف تاکید نمود که هیچ دانشجویی حتی با داشتن مجوز قبلی از روز آدینه 20 فروردین اجازه اسکان در خوابگاه ها را نخواهد داشت. دانشجویانی که قبل از این تاریخ در خوابگاه مستقر شده اند نیز در صورت تمایل می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به اسکان در خوابگاه ها ادامه دهند. البته در این مدت، توزیع وعده های غذایی دانشجویان مستقر در خوابگاه ها، در محل خوابگاه انجام خواهد گرفت.

بنا بر اعلام این دانشگاه، کلیه جلسات و رویداد های دانشگاه از قبیل شورا ها و کمیته های دانشکده ها و پژوهشکده ها و سمینار های پژوهشی که به صورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهد شد.

این دانشگاه هشدار داد، افرادی که در مجتمع های خدمات فناوری و دانشجویانی که در طرح های ارتباط با صنعت همکاری دارند، امکان حضور فیزیکی در دانشگاه را ندارند و به تناسب به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه خواهند داد. در موارد استثناء و ضروری حضور افراد شاغل در واحد های مجتمع های خدمات فناوری به تشخیص و پذیرش مسئولیت استاد مربوطه و با تایید معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه برای زمان های محدود مجاز خواهد بود.

حضور کارکنان جهت انجام امور مربوط به سامانه های الکترونیکی، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و ساختمان، فضای سبز و خدمات پشتیبانی مرتبط با دانشجویان مستقر در خوابگاه ها (شامل کارکنان ادارات امور خوابگاه، کارکنان و پیمانکاران امور تغذیه، مرکز بهداشت و پرسنل خدمات خوابگاهی)، با حداقل تعداد ممکن، بسته به اعلام مدیر واحد مربوطه و تایید معاونت مربوطه دانشگاه، لازم است.

دانشگاه صنعتی شریف تاکید نمود که کارکنان تا یک سوم تعداد هر واحد با نظر مدیر و تایید معاونت مربوطه در دانشگاه حضور خواهند داشت و در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، افراد ملزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلیه فعالیت های دانشگاه صنعتی شریف غیرحضوری شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیه فعالیت های دانشگاه صنعتی شریف غیرحضوری شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید