پوتین در سخنرانی سالانه چه گفت؟

به گزارش وبلاگ جعبه، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه سخنرانی سالانه خود را امروز (چهارشنبه) در مجلس این کشور با بیان این مساله آغاز کرد که بر روی مسائل داخلی چون سلامت و اقتصاد تمرکز می کند.

پوتین در سخنرانی سالانه چه گفت؟

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت: سخنرانی امروز اکثرا به مسائل داخلی مربوط است. این مسائل مربوط به سلامت، سیاست های اجتماعی و اقتصادی است. همچنین در این سخنرانی من به طور قطع درباره سیاست خارجی و امنیت نیز صحبت می کنم.

وی ادامه داد، تولید سه واکسن معتبر و ایمن برای مقابله با کروناویروس نشان دهنده پتانسیل رو به رشد علم در کشور است.

پوتین همچنین گفت: افزایش جمعیت کشور برای دولت یک اولویت محسوب می شود. حفاظت از شهروندان همچنان در اولویت است و برای این منظور اصلاحاتی در قانون اساسی ایجاد می شود.

رئیس جمهوری روسیه افزود: همه روس ها باید فرصت واکسینه شدن در مقابل کرونا را داشته باشند چون این مساله برای توسعه سیستم ایمنی ضروری است.

پوتین همچنین در سخنرانی سالانه خود این مساله را نیز مطرح کرد که سیستم مراقبت سلامت جهانی در آستانه یک انقلاب و تغییر و تحول قرار گرفته است: سیستم بهداشت و درمان روسیه باید بر اساس فناوری های نسل آینده بنا شود.

رئیس جمهوری روسیه همچنین گفت: دانشمندان ما یک موفقیت چشمگیر به دست آوردند. روسیه سه واکسن ضد کروناویروس معتبر دارد. این دستاورد و سایر دستاوردها در سال های اخیر به صورت مستقیم نشان دهنده رشد پتانسیل علمی و فنی ماست. من از همه شهروندان روسیه می خواهم تا واکسن بزنند. مساله ای مهمتر از مصونیت گله ای وجود ندارد.

پوتین در ادامه سخنرانی خود گفت: حفظ و حراست از مردم اولویت اولیه ملی ماست. این اولویت، تمامی مفاد قانون اساسی اصلاح شده را معین می کند. استراتژی ما دستیابی به یک رشد جمعیتی پایدار و تضمین این مساله است که میزان امید به زندگی در روسیه تا 2030 به 78 سال برسد.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "پوتین در سخنرانی سالانه چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین در سخنرانی سالانه چه گفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید