طرح حمایتی صندوق رفاه دانشجویان، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان شروع شد

به گزارش وبلاگ جعبه، طرح حمایتی عید تا عید صندوق، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان از امروز 12 بهمن ماه شروع شده و تا 22 بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

طرح حمایتی صندوق رفاه دانشجویان، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ جعبه، طرح حمایتی عید تا عید صندوق رفاه دانشجویان، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان از امروز 12 بهمن ماه شروع شده و تا 22 بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

دانشجویان و دانش آموختگان گرامی که از تسهیلات و وام های صندوق رفاه دانشجویان بهره مند شده و دارای اقساط معوق می باشند به توضیح ادامه می توانند از مزایای طرح عید تا عید بهره مند گردند:

ویژه دانش آموختگان

پرداخت کل بدهی و بهره مندی از بخشودگی صد در صدی خسارت

پرداخت بدهی معوق و بهره مندی از بخشودگی 50 درصدی خسارت

تقسیط مجدد مانده بدهی به تاریخ روز با پرداخت بدهی معوق سررسید شده

ویژه دانشجویان

دانشجویان که به واسطه عدم مشخص شرایط بدهی در موعد مقرر مطابق با مقررات صندوق، مجموع بدهی آنان به دین حال تبدیل شده است، در صورت واریز بدهی های نقدی (10 درصد، ودیعه مسکن و خوابگاه) امکان تقسیط بدهی به تاریخ روز برای آنان فراهم میگردد.

بخشودگی صد در صدی کارمزد در صورت پرداخت یکجای کل وام ها در زمان سرانجام دوره دریافت وام و مشخص شرایط بدهی قبل از سرانجام دوره تنفس 9 ماهه

مشمولین این طرح جهت درج درخواست یا مشکل خود به وسیله سایت صندوق- تب ارتباط با مسئولین و کارشناسان بخش برطرف اشکالات طرح بخشودگی عید تا عید اقدام و با نگهداری کد رهگیری دریافتی نتیجه درخواست خود را از همان جهت پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "طرح حمایتی صندوق رفاه دانشجویان، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح حمایتی صندوق رفاه دانشجویان، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید