کشته های کرونا در آمریکا تا اواسط زمستان به 500 هزار نفر می رسد

به گزارش وبلاگ جعبه، بر اساس نتایج تحقیق یک دانشگاه آمریکایی قربانیان کرونا در این کشور تا اواسط زمستان به بیش از 500 هزار نفر خواهد رسید.

کشته های کرونا در آمریکا تا اواسط زمستان به 500 هزار نفر می رسد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ جعبه، محققان آمریکایی روز آدینه هشدار دادند که امکان دارد قربانیان ویروس کرونا در این کشور تا ماه فوریه (بهمن) به 500 هزار نفر برسند مگر آنکه تمامی آمریکایی ها از ماسک استفاده نمایند.

این موضوع در حالی منتشر می گردد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا در حال رکورد زنی جدید است.

این تحقیق که توسط موسسه ارزیابی سلامت دانشگاه واشنگتن اجرا شده برآورد نموده که همه گیری کرونا می تواند به گرفته شدن جان بیش از 500 هزار آمریکایی تا ماه فوریه بیانجامد. در حال حاضر بیش از 221 هزار آمریکایی جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند.

در این تحقیق ابراز نگرانی شده که هوای سرد زمستان باعث خواهد شد تا آمریکایی ها به فضای داخلی و بسته بروند که همین موضوع احتمالا باعث شیوع بیشتر ویروس خواهد شد به خصوص که این نگرانی نیز وجود دارد که مردم به اندازه کافی از ماسک استفاده نمی نمایند.

با سردتر شدن هوا در آمریکاٰ موارد بستری و مرگ ناشی از کرونا در این کشور شتاب بیشتری گرفته است.

روز پنجشنبه ابتلای 76 هزار و 195 نفر به ویروس کرونا در آمریکا اعلام شد که نزدیک به رکورد روز 16 جولای (26 تیرماه) است که در آن تاریخ 77 هزار و 299 نفر ابتلای جدید به ویروس کرونا ثبت شده بود.

تا حالا تنها هند بوده که موارد ابتلای یک روز آن از آمریکا بیشتر بوده است. هند روز 17 سپتامبر (27 شهریور) از ابتلای 97 هزار و 894 نفر در این کشور به ویروس کرونا خبر داده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کشته های کرونا در آمریکا تا اواسط زمستان به 500 هزار نفر می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته های کرونا در آمریکا تا اواسط زمستان به 500 هزار نفر می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید