کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده

به گزارش وبلاگ جعبه، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز از 30 فروردین تا 31 فروردین 1400 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر 25 تا 95 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می گردد.

کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده

به گزارش وبلاگ جعبه آنالاین، علی اکبر آشوری در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و همچنین دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج

وی اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس اطلاع داد.

آشوری اضافه نمود: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

انسداد 2 روزه جاده هراز از فردا

وی توضیح داد: محور هراز از روز آینده 30 فروردین تا 31 فروردین 1400 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر 25 تا 95 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می گردد.

افزایش 14.1 درصدی ترافیک راه ها

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد دستگاه 2306 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 14.1 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.4درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت بیشترین تردد در یک روز در آزادراه کرج-تهران

آشوری اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 121 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 103 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 103هزار تردد ثبت شد.

کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده

وی بیان نمود: در حال حاضر محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: همچنین جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم آباد-پلدختر و محور پونل-خلخال،جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین

به "کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید