وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید

به گزارش وبلاگ جعبه، کسانی که می خواهند خودروی خود را به فروش برسانند، می دانند که در اولین گام به قول معروف داشتن مظنه بسیار مهم است؛ اگر فروشنده از قیمت خودروی خود اطلاع دقیقی نداشته باشد و بخواهد به روش سنتی (فروش خودرو در بازار و از سوی نمایشگاه داران) خودروی کارنموده و یا حتی صفر خود را به فروش برساند، بعضی ها او را دوره و در نهایت قیمتی را به فروشنده ارایه می نمایند که تنها برای خریدار خاص بازار و نه مصرف نماینده سود چند میلیونی دارد. تجربیات از این دست کم نیست و خیلی از فروشندگان و حتی خریداران خودروها به واسطه حضور واسطه ها و دلالان متضرر شدند. من و شما هم خیلی این تجربه را لمس نموده یا حداقل شنیده ایم.

وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید

از طرفی پاسخ دادن به تعداد زیادی تماس مشتریان که خیلی از آن ها هم خریدار نیستند و صرفا می خواهند قیمت بگیرند، دردسری است که وقت و انرژی زیادی از ما می گیرد. واقعیت این است که بیشتر ما نه تخصص لازم در شناسایی ایرادات خودرو را داریم، نه با این قیمت ها می توانیم ریسک کنیم و نه وقت و حوصله داریم که مدام تلفن به دست با خریدار سروکله بزنیم. پس راه چاره چیست؟

فروش بدون دردسر و بدون ریسک

هم اکنون سرویس هایی برای کارشناسی و فروش سفارشی خودرو وجود دارد که به راحتی و بدون نگرانی می توانید به وسیله آن ها خودروی تان را بفروشید. احتمالا نام سرویس کارنامه را شنیده اید که یکی از خدمات سایت دیوار در حوزه خودرو است. یکی از سرویس های کارنامه، خدمات فروش سفارشی است که رایگان و بدون دردسر خودروی شما را به قیمت روز می فروشد. پس از ثبت درخواست شما در سایت یا اپلیکیشن کارنامه، کارشناسان آن در همه مراحل فروش کنار خریدار و فروشنده هستند تا با خیالی آسوده معامله خود را انجام دهند و به فروشنده، یاری می نمایند تا خودروی خود را در شرایط امن، منصفانه و در سریع ترین زمان ممکن به فروش برساند.

فرایند کار چگونه است؟

کارشناسان کارنامه در بازه زمانی که کاربر انتخاب نموده است با وی تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم برای کارشناسی دقیق خودرو انجام گردد. وقتی فروشنده خودرو از این مرحله عبور کرد (پس از بازدید فنی به وسیله کارشناسان کارنامه) از قیمت کارشناسی و منصفانه آگاه می گردد. پس از توافق بر سر قیمت فروش، آگهی کاربر روی صفحه کارنامه و دیوار و در صورت احتیاج در سایر پلتفرم های مجاز نمایش داده می گردد. در روش های سنتی کارشناسی خودرو به وسیله افراد خبره شامل انواع و اقسام روشهای تست رنگ، کارشناسی های فنی و تست رانندگی می گردد که هر کدام از اینها ممکن است مشکلاتی را برای فروشنده ایجاد نمایند اما در فروش سفارشی در یک جلسه و به وسیله کارشناس خبره آموزش دیده به راحتی انجام می پذیرد. یک نکته دیگر اینکه، با تنوع زیاد خودروهای موجود در بازار و نوسانات شدید قیمت خودرو پیدا کردن قیمت منصفانه برای جلوگیری از متضرر شدن بسیار حیاتی است. کارنامه با اطلاع دقیق از شرایط بازار، و دسترسی به آمار آگهی های منتشر شده در پلتفرم های مجازی مانند دیوار، قیمتهای معاملاتی و به روز می تواند به طور کامل این دغدغه را برطرف کند. تمام این خدمات در کارنامه رایگان است و هزینه ای دریافت نمی گردد.

کارشناس فروش بعد از پیدا کردن خریدار بالقوه، هماهنگی قرار بازدید خودرو را با طرفین انجام می دهد. برای حفظ امنیت معامله، کارشناسان کارنامه فروشنده و خریدار را در قرارهای بازدید همراهی و هدایت می نمایند. حضور کارشناسان کارنامه در قرار بازدید این اطمینان را برای دو طرف ایجاد می نمایند که تمام موارد معامله، چه از جنس موارد بدنه و فنی خودرو و چه از جنس موارد حقوقی انجام معامله، ایمن، آسان و مطمئن پیش می رود. یعنی شما یک وکیل دارید که همه کار را انجام می دهد و شما فقط می روید یک امضا می کنید و پول را تحویل می گیرید! در انتهای کار هم علاوه بر اینکه مبایعه نامه شما به وسیله کارشناسان کارنامه تنظیم می گردد که مشکل حقوقی پیش نیاید، سلامت فنی و بدنه خودرو مطابق با شرایط کارشناسی خودرو تا سقف 200 میلیون تومان بیمه ایران می گردد که باعث اطمینان خاطر او و یاری به جذابیت خرید خودروی فروشندگان می گردد.

سرویس فروش سفارشی پس از استقبال بسیار زیاد در شهر تهران هم اکنون در شهرهای کرج، اصفهان، شیراز و مشهد هم فعال است. نظرسنجی های اجرا شده از مشتریان به وسیله کارنامه حکایت از مقدار رضایت بیش از 90 درصدی از سرویس فروش سفارشی داشته است.

منبع: فرارو

به "وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید