فال ابجد امروز ، 12 آبان ماه

به گزارش وبلاگ جعبه، خبرنگاران : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در خبرنگاران مطالعه کنید.

فال ابجد امروز ، 12 آبان ماه

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ب ج آ

تعبیر : روز بسیار پرکاری در پیش رو دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به رغم حجم زیاد کارها، انرژی سرشاری دارید و از انجام کارهای امروز خسته نخواهید شد. اگر شش دانگ حواس تان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می کنید. به نفع شماست که در این شرایط معامله ای انجام ندهید و کارهای مهم را به روزهای آینده موکول کنید. از اعضای خانواده حمایت کنید و مواظب کوچک ترها باشید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف تندی از زبان شما بیرون بیاید و این حرف زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند، با این حساب امروز بیشتر از همواره مواظب حرف های تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان از شما دلخور شوند.

سلیقه ها و نظرهای همسر یا عشق زندگی تان را جدی بگیرید. از هر انگشت شما هنری می بارد و انسان هنرمندی و خلاقی هستید، اما اطرافیان به استعداد شما پی نبرده اند و کسی قدر استعدادتان را نمی داند. این شرایط ادامه پیدا نخواهد نمود و امروز فردی که دستی در دنیای هنر دارد با شما آشنا خواهد شد و شرایط را برای ابراز هنر و توانایی های شما ایجاد می نماید. اجازه ندهید وقت شما برای انجام کارهای پیش پا افتاده تلف گردد و روز را به گونه ای به سرانجام برسانید که از تمامی لحظه های آن نهایت استفاده را برده باشید. یکی از دوستان یا آشنایان که علاقه زیادی به شما دارد، امروز برنامه خاصی برای شما تدارک دیده و با تقدیم هدیه ای میخواهد تا حسابی شگفت زده تان کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت محبتش را جبران نمایید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : د د ب

تعبیر : دستورات پزشکی را نادیده می گیرید و با رفتارهای پرخطر، سلامت خود را به خطر انداخته اید، ادامه این شرایط اصلا به صلاح شما نیست و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، توجه ویژه ای به دستورات پزشکی داشته باشید و به گونه ای زندگی کنید که وجود نازنین تان احتیاجمند پزشک و طبیب نباشد. محتمل است که در معامله ای ضرر کنید. در چنین شرایطی بهتر است هرگونه معامله و عقد قراردادهای تجاری را به آینده موکول نمایید. در حال اجرا کار مهمی هستید اما این کار با مسئله ای روبرو می گردد و مجبور می شوید انجام آن را به تعویق بیندازید. اجازه ندهید این کار مهم ناتمام باقی بماند و در اولین فرصت کار را تمام کنید. امروز با فردی دیدار می کنید که مدت ها پیش میان شما و این فرد دلخوری وجود داشته است، این دلخوری را فراموش کنید و با این فرد از در دوستی وارد شوید.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : نگران سلامتی خود هستید و این شرایط زمینه افسردگی شما را فراهم نموده است. جایی برای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا هیچ خطری سلامت شما را تهدید نمی نماید و وجود نازنین تان روی بیماری را نخواهد دید. مدتی است که شوخ طبعی خود را از دست داده اید و مانند سابق نمی خندید. ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست. در اولین فرصت فکری برای تغییر شرایط بردارید و با شوخ طبعی و رویی گشاده با دوستان و آشنایان رفتار کنید. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ تان بیاید. تحت فشار کارهای عقب مانده قرار دارید و از عهده کارها بر نمی آیید.

در اولین فرصت کارهای عقب افتاده را به سرانجام برسانید و در آینده به گونه ای رفتار کنید که کاری روی دست شما باقی نماند. همسر یا عشق زندگی تان امروز تقاضایی از شما دارد که از عهده انجام این تقاضا ناتوان هستید. وقت خود را بیش از حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی از کارهای مهم زندگی غافل نشوید. رابطه ای که با همسر یا عشق زندگی تان دارید مانند گذشته نیست و احساس می کنید به بن بست رسیده اید. در اولین فرصت فکری به حال بهبود این شرایط کنید و اجازه ندهید فاصله ای که میان شما وجود دارد از چیزی که هست عمیق تر گردد.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر : نگرانی سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به سرانجام می رسانید و خطری وجود نازنین تان را تهدید نخواهد نمود. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی کردید، پولی به دست تان می رسد. این پول نگرانی های اقتصادی شما را سرانجام می دهد و زمینه ثبات اقتصادی تان را در آینده فراهم خواهد نمود. امروز از فردی که سن و سال کمتری نسبت به شما دارد، درس مهمی را خواهید آموخت.

عشقی غیرمنتظره انتظار شما را می کشد و امروز چشم تان به محبوبی می افتد و عاشق می شوید، اما مواظب این عشق باشید چرا که با عشقی ماندگار رو به رو نیستید و آتش این عشق زودتر از چیزی که فکر کنید در دل تان خاکستر می گردد. به نمایشگاه یا همایش کاری مهمی دعوت می شوید. حضور شما در این مراسم، دستاوردهای مهمی را در پی خواهد داشت و زمینه آشنایی شما با افراد سرشناسی را فراهم می نماید. مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید روزتان هدر رود.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : آ د آ

تعبیر : با انجام کارهایی که روحیه تان را تقویت می نماید، انگیزه پیدا کنید و کسالت را کنار بگذارید. حسادت، عصبانیت، شک و تردید و حرص و آز به عنوان صفت های منفی شما شناخته می شوند و برای رسیدن به زندگی سالم از این صفت ها دوری کنید. مهمانی بزرگی ترتیب داده اید و دوستان و آشنایان را دعوت نموده اید، تا جایی که می توانید شرایط راحتی و خوشی مهمان ها را فراهم کنید و تمام سعی خود را به کار گیرید تا مهمانی خاطره انگیزی را در فکر مهمان ها ماندگار نمایید. رهسپار سفری سرگرمیی یا کاری هستید، این سفر راحت تر از چیزی که انتظار دارید به سرانجام می رسد و در حین سفر فرصت هایی دست می دهد تا تجربه های مفیدی را به کوله بار تجربه های زندگی تان اضافه کنید.

ایده ای وسوسه برانگیز و سودآور به فکر شما می رسد و این ایده زمینه افزایش عایدی تان را در پی دارد. خوش گذرانی و شب نشینی های طولانی مدت را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و زندگی باشید. همسر یا عشق زندگی تان مانند فرشته دور سر شما می چرخد و چیزی از عشق و محبت برای تان کم نمی گذارد. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و عشق بی سرانجام خود را نثار وی کنید.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : روز را با اعتمادبه نفس و انگیزه شروع نموده اید، این روحیه در طول روز یارویاور شما برای حل مسائل باقی خواهد ماند. قرار است فرصتی را در کنار دوستان قدیمی باشید، اما احتمال ولخرجی شما در این دورهمی وجود دارد. یکی از آشنایان شدیداً به یاری شما احتیاج دارد، دست این فرد را بگیرید و هرکاری که از دستتان بر می آید را برای ایشان انجام دهید. روزی عاشقانه را در پیش دارید و همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می نماید از چیزی که فکرش را می کنید بیشتر شما را دوست دارد. انسان مسئولیت پذیری هستید و با جان ودل کار می کنید، این روحیه امروز در نظر همکاران یا اعضای خانواده جلوه می نماید و قدردانی شایسته ای از شما به عمل خواهد آمد. قدر لحظه های باارزش زندگی را بدانید و از اتلاف وقت دوری کنید. در غیر این صورت فرصت های ارزشمند مانند برق و باد از پیش روی شما گذر می نماید.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : ج ب ب

تعبیر : دوستان و آشنایان مهربانی دارید که شما را هرگز تنها نگذاشته اند، امروز بار نگرانی های تان را با هم صحبتی با آنها زمین بگذارید. منفعتی در کارهای شما ایجاد می گردد و مسائل اقتصادی تان سرانجام پیدا می نماید. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به گونه ای برنامه ریزی کنید تا در آینده مسائل اقتصادی گریبان شما را نگیرد. روز خوبی را شروع نموده اید و کارها طبق برنامه پیش می رود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و در فرصت فراغتی که پیدا می کنید، تا می توانید به استراحت و سرگرمی مشغول شوید. فکرهای خلاقانه ای در فکر دارید، اما از اجرای این ایده ها می ترسید و نگران هستید که شکست بخورد.

امروز زمان مناسبی است تا دل تان را به دریا بزنید و ایده هایی که مدت زیادی است در سر دارید را اجرا کنید. مطمئن باشید انجام این ایده ها هیچ ضرری برای شما در پی نخواهد داشت. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان تلاش و تلاش شبانه روزی می گذرد. کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. برای رسیدن به این هدف نظم و انضباط بیشتری در کارها به خرج دهید و با اولویت بندی کارها، برنامه ای منظم برای آینده ترسیم کنید. همسر یا عشق زندگی تان خاطره ای از عشقی قدیمی را در فکر شما تداعی می نماید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : د آ ج

تعبیر : به خاطر داشته باشید که گذشته ها گذشته است و با ناراحتی چیزی درست نمی گردد. قدر پس انداز و صرفه جویی را می دانید و این رویکرد باعث شده تا از ثبات اقتصادی قابل اطمینانی برخوردار باشید. به این رویکرد ادامه دهید و امروز پولی را برای آینده کنار بگذارید و لحظه ای از پس انداز غافل نشوید. اجازه ندهید اطرافیان اختیار حساب و کتاب های تان را در دست بگیرند. راه موفقیت را بلد هستید و با تلاش و تلاش، آینده ای درخشان برای خود در نظر گرفته اید. این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با دستاوردی مهم و چشمگیر ندارید.

اعضای خانواده مسائل زیادی دارند اما امروز فرصتی برای رسیدگی به مسائل خانوادگی پیدا نمی کنید. فردی میخواهد میانه شما و همسر یا عشق زندگی تان را خراب کند. قبل از اینکه این فرد به هدف شوم خود برسد، ایشان را شناسایی کنید و به وی ثابت نمایید که شعله های محبت میان شما و عشق زندگی تان هرگز خاموش نخواهد شد. به افراد ناشناس اطمینان نکنید و بیشتر مواظب باشید. در غیر این صورت از جایی که حتی فکرش را نمی کردید آسیب جدی به شما وارد می گردد.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ج آ د

تعبیر : امروز مواظب اعصاب خود باشید و از کوره در نروید. انسان ولخرجی هستید و خرج های شما با دخلتان برابری نمی نماید، به همین علت شرایط اقتصادی خوبی ندارید. از این شرایط درس بگیرید و در آینده به جای ولخرجی، به فکر پس انداز و صرفه جویی باشید و شرایط اقتصادی خود را ثبات بیشتری دهید. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می آیند. از هم صحبتی با آشنایان و نزدیکان نهایت استفاده را ببرید و لحظه هایی سرشار از شادکامی را پشت سر بگذارید. امروز خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی و شادکامی را پشت سر بگذارید. تجربه های زیادی در زندگی دارید، این تجربه ها را از اطرافیان دریغ نکنید و هر کاری که از دست تان برمی آید برای یاری به دیگران انجام دهید. شرایطی مهیا می گردد تا کار خلاقانه ای که مدت ها است به فکر انجام آن هستید را شروع نمایید. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و خلاقیت خود را به رخ دوستان و اطرافیان بکشید.

فکرهای نگران نماینده ای امروز به فکر تان خطور می نماید، اما اجازه ندهید این افکار روزتان را خراب کند. اهمیت زیادی به عشق زندگی تان می دهید و لحظه ای از محبت و عشق ورزی به ایشان غافل نمی شوید، امروز همسر یا عشق زندگی تان به شما ثابت می نماید که او نیز علاقه بی سرانجامی به شما دارد و از بودن در کنار شما راضی و شادمان است.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : امروز خنده و شادی از لب های شما محو نمی گردد. این احساس را به اطرافیان منتقل کنید و لحظه های سرشار از شادکامی را در کنار اعضای منزل تجربه نمایید. مدتی است که به فکر پس انداز و صرفه جویی هستید، اما خرج های زندگی امان شما را بریده و فرصتی برای پس انداز پیدا ننموده اید، امروز بخت با شما یار است چرا که پولی به دست تان می رسد و می توانید قسمتی از این پول را برای آینده پس انداز نمایید. کنترل بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و برای مسائل پیش پاافتاده از کوره در نروید. امروز اوضاع بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

از این شرایط به نفع خود بهره ببرید و کار دشواری که مدت هاست انجام آن را به تعویق انداخته اید به سرانجام برسانید. قدر زمان را نمی دانید و اجازه می دهید لحظه های باارزش زندگی مانند برق و باد از جلوی چشم شما گذر کند، قبل از اینکه این شرایط شما را از هم قطاران تان عقب بیاندازد، اهمیت بیشتری برای گذرزمان قائل شوید و هر روز را بهتر از دیروز پشت سر بگذارید. همسر یا عشق زندگی تان روزی عاشقانه را برای شما تدارک خواهد دید.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : آ ب ج

تعبیر : یکی از دوستان نزدیک شما امروز احتیاجمند یاری اقتصادی تان است. پولی که این فرد احتیاج دارد را به او قرض بدهید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید این پول را باز پس خواهد داد. همکاران در محل کار یا اعضای منزل امروز سراپا گوش به حرف های شما می دهند و در حل مسائل شما را تنها نمی گذارند. در اوقات فراغت به کار خلاقانه ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید. فرصتی برای ابراز محبت به همسر یا عشق زندگی تان پیدا می کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه های عاشقانه ای را سپری کنید. میان شما و یکی از آشنایان یا اعضای خانواده مشاجره ای در می گیرد. به نفع شماست که نفت به آتش این مشاجره نریزید و دلخوری که میان شما و این فرد ایجاد شده را ختم به خیر کنید.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر : رویکردی مثبت و آینده نگرانه به زندگی در پیش بگیرید. به تلاش های تان ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. به فکر افزایش عایدی هستید اما بی گدار به آب نزنید. در غیر این صورت پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را در یک چشم به هم زدن از است خواهید داد. مهمان های زیادی به منزل شما می آیند و روز خوشی را تجربه می کنید. این شرایط را به خاطر داشته باشید و از هر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان بهره بگیرید. انسان دمدمی مزاجی هستید و دائم نظرهای تان را تغییر می دهید، این روحیه زمینه دلخوری و ناراحتی همسر یا عشق زندگی تان را فراهم نموده و مانند سابق روی حرف های شما حساب باز نمی نماید. در نتیجه در اولین فرصت این روحیه را تغییر دهید و به همسر یا عشق زندگی تان ثابت کنید که اگر سرتان برود، حرف تان نخواهد رفت. همکاران امروز در محل کار ثابت می نمایند که از هر فرصتی برای یاری به شما بهره می گیرند. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. در چند روز آینده حسابی گرفتار می شوید و به صلاح شماست که انرژی امروز را برای روزهای آینده ذخیره کنید.

منبع: رکنا

به "فال ابجد امروز ، 12 آبان ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز ، 12 آبان ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید