فائوچی: پزشکان باید منتظر وخامت حال ترامپ باشند

به گزارش وبلاگ جعبه، فارس نوشت: مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فدرال آمریکا هشدار داد که پزشکان باید هر لحظه منتظر وخامت حال رئیس جمهور آمریکا باشند.

فائوچی: پزشکان باید منتظر وخامت حال ترامپ باشند

آنتونی فائوچی مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فدرال در مصاحبه با شبکه سی ان ان هشدار داد که با ترخیص دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از بیمارستان نظامی والتر رید، پزشکان باید هرلحظه برای وخامت احتمالی حال جسمانی رئیس جمهور آمریکا آمادگی داشته باشند.

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیل، شان کنلی پزشک کاخ سفید دوشنبه بعدازظهر به وقت محلی به وبلاگ جعبه گفت که دونالد ترامپ واجد شرایط ترخیص از بیمارستان و ادامه درمان در واحد پزشکی کاخ سفید است.

پزشک کاخ سفید هم تأکید کرد که هنوز خطر بیماری ترامپ رفع نشده است زیرا وی در مراحل اولیه ابتلا به کروناویروس واقع شده است.

فائوچی در مصاحبه خود گفت، گرچه بعید است شاهد وخامت حال رئیس جمهور آمریکا باشیم اما به هرحال بعید نیست که حال وی بد شود.

وی توضیح داد: همانطور که هنگام بیرون آمدن ترامپ از بیمارستان قابل مشاهده بود، وی خوب به نظر می رسید. مسئله اینجاست که وی هنوز در روزهای اولیه این بیماری است و بر کسی پوشیده نیست که اگر نگاهی به دوره بالینی افراد بیندازید، برخی اوقات، بعد از گذشت پنج تا هشت روز از بیماری، شما شاهد برعکس شدن شرایط خواهید بود. برعکس شدن به مفهوم رو به وخامت رفتن و به دردسر افتادن است.

فائوچی با اشاره به این موارد ادامه داد: بعید است که چنین چیزی رخ دهد اما باید آمادگی هایی برای این شرایط وجود داشته باشد.

ترامپ بامداد جمعه (11 مهرماه) از ابتلای خود و همسرش ملانیا ترامپ به ترامپ خبر داد و یک روز بعد به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد و درمان با داروی رمدیسیور را آغاز کرد و روز دوشنبه با تأیید پزشک از بیمارستان مرخص شد و گرچه در اولین پیام ویدئویی خود بعد از ترخیص از بیمارستان در کاخ سفید گفت حال وی بسیار خوب است، ویدئوهایی پس از آن منتشر شد که حکایت از مشکل تنفسی وی بود.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "فائوچی: پزشکان باید منتظر وخامت حال ترامپ باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فائوچی: پزشکان باید منتظر وخامت حال ترامپ باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید