دستگاهی که هم شما و هم موبایل تان را شارژ می نماید!

به گزارش وبلاگ جعبه، یک شرکت آمریکایی، مجموعه ای شامل یک لیوان و پد شارژ بی سیم ارائه داده است که هم قهوه را داغ نگه می دارد و هم تلفن همراه را شارژ می نماید.

دستگاهی که هم شما و هم موبایل تان را شارژ می نماید!

بعضی از افراد عاشق فنجان قهوه صبح خود هستند. مشکل اینجاست که فنجان داغ آن ها برای مدت طولانی به همین شکل باقی نمی ماند. شاید یک لیوان خودگرم شونده بتواند این مشکل را رفع کند.

گاهی اوقات انتظار داریم که دمای قهوه به مقدار معینی باشد، اما زمانی که قهوه را می نوشیم، ناامید می شویم. حال چرا این لیوان خودگرم شونده شرکت اُهُم (OHOM) و مجموعه پد شارژ بی سیم آن را امتحان نکنیم؟

شما می توانید قهوه، چای یا هر نوشیدنی داغی را انتخاب کنید، آن را به سادگی در لیوان سرامیکی خودگرم شونده بریزید و روی آن را با درپوش مناسب بپوشانید تا نوشیدنی شما برای مدت طولانی تری در دمای 135 درجه باقی بماند. این لیوان با پد شارژ همراه گرم می گردد که نه تنها گرم ماندن نوشیدنی را تضمین می نماید، بلکه عملکرد دوگانه ای دارد و می تواند تلفن همراه شما را نیز شارژ کند. به عبارت دیگر، در حالی که شما با قهوه خود شارژ می شوید، موبایلتان شما نیز با این دستگاه سودمند شارژ می گردد.

با توجه به نظرات تحسین برانگیزی مانند من واقعا فکر نمی کردم آن را تا این مقدار دوست داشته باشم ... این مجموعه، قهوه و چای من را تا زمانی که بخواهم گرم نگه می دارد و اگر درپوش آن را بگذارید، واقعا داغ می گردد! و این لیوان را دوست دارم! ... قهوه/چای را فوق العاده گرم نگه می دارد و بعلاوه می توانم تلفن همراه خود را شارژ کنم. دومی را هم خریدم، زیرا آن ها بسیار شگفت انگیز هستند!، احتمالا شما نیز تحت تأثیر این مجموعه قرار خواهید گرفت.

این مجموعه اکنون فقط با قیمت 79.99 دلار قابل خریداری است.

منبع: فرادید

به "دستگاهی که هم شما و هم موبایل تان را شارژ می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاهی که هم شما و هم موبایل تان را شارژ می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید