خودکشی بعد از متهم شدن به تجاوز جنسی

به گزارش وبلاگ جعبه، به گزارش خبرگزاری رویترز، جان گدرت، مربی سابق ژیمناستیک زنان ایالات متحده در بازی های المپیک که روز پنجشنبه به دو مورد از جمله جرایم متعدد قاچاق انسان و تجاوز جنسی متهم شد، طبق گفته دادستان کل ایالت میشیگان ساعاتی بعد خودکشی کرد و درگذشت.

خودکشی بعد از متهم شدن به تجاوز جنسی

به گفته کلی روسمن-مک کینی، سخنگوی دادستان کل میشیگان، جسد گدرت در نزدیکی خانه خود کشف شد. او درباره این موضوع به دفتر من اطلاع داده شده است که جسد جان گدرت بعد از ظهر امروز پیدا شده است. این یک خاتمه غم انگیز برای یک داستان غم انگیزی بود که برای همه افراد درگیر رخ داد.

گدرت سرمربی تیم ژیمناستیک زنان المپیک 2012 آمریکا بود که در بازی های لندن به مدال طلای تیمی دست یافت و گابی داگلاس و آلی ریسمن نیز در آن تیم حضور داشتند. وی همچنین مرکز ژیمناستیک تیستارس را در دیمونداله اداره کرد، جایی که چندین زن شهادت دادند که دکتر تیم، لری ناسار از آن ها سواستفاده جنسی کرده است.

در 24 ژانویه 2018، نصار به دلیل سواستفاده جنسی از ورزشکاران به 40 تا 175 سال زندان محکوم شد.

گدرت ادعا های مربوط به اینکه می دانسته ناصر در مرکز کار خود چه می کرد را رد کرد. فعالیت های وی اندکی پس از صدور حکم نصار توسط ژیمناستیک ایالات متحده به حالت تعلیق درآمد.

لیندسی لمکه یکی از قربانیان نصار در جلسه دادگاه این حرف را زده بود: جان گدرت بهترین دوست برای لری نصار بود که به او آزادی کامل داد که در آن به راحتی می توانست از آن سو استفاده کند. شما، جان گدرت، نیز لیاقت این را دارید که پشت میله های زندان کنار لاری بنشینید.

اخیرا نیز سیمون بایلز پرافتخارترین ژیمناست آمریکا گفت به خاطر فضای حاکم، اجازه نمی دهد دخترش در آمریکا سراغ این رشته برود.

منبع: فرارو

به "خودکشی بعد از متهم شدن به تجاوز جنسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی بعد از متهم شدن به تجاوز جنسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید