جرارد سرمربی تیم ملی لهستان می شود؟

به گزارش وبلاگ جعبه، استیون جرارد که اواخر مهرماه به دلیل تداوم نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری تیم فوتبال استون ویلا و تنها پس از گذشت 11 ماه از حضورش روی نیمکت این تیم لیگ فزونی اخراج شد، پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال لهستان را دریافت کرده است. چسلاو میچنیویچ در پی شکست لهستان مقابل فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر از سمت سرمربیگری تیم ملی لهستان کناره گیری کرد.

جرارد سرمربی تیم ملی لهستان می شود؟

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ اتحادیه فوتبال لهستان در پی استخدام استیون جرارد 42 ساله است و پیشنهادی هم به این سرمربی انگلیس ارائه داده است. در حال حاضر مذاکرات بین طرفین در جریان است و سران اتحادیه فوتبال لهستان منتطر تصمیم نهایی این سرمربی انگلیسی هستند. پیش از این بحث حضور آندری شوچنکو در تیم ملی لهستان نیز مطرح بود.

اسطوره باشگاه لیورپول در اولین تجربه سرمربیگری اش در سطح حرفه ای دست به کار بزرگی زد و فصل 21-2020 گلاسکو رنجرز را برای اولین بار از سال 2011 به قهرمانی لیگ برتر اسکاتلند رساند. او پس از سه و سال نیم حضور در رنجرز برای ادامه مربیگری به لیگ برتر انگلیس آمد، اما اوضاع آن طور که می خواست پیش نرفت.

منبع: فرارو

به "جرارد سرمربی تیم ملی لهستان می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرارد سرمربی تیم ملی لهستان می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید