هشدار مدیریت بحران نسبت به خطرات صعود به ارتفاعات تهران در نیمه دوم سال

به گزارش وبلاگ جعبه، مدیرکل بحران استانداری تهران نسبت به افزایش حوادث در ارتفاعات تهران در ایام آلودگی تهران در نیمه دوم سال هشدار داد.

هشدار مدیریت بحران نسبت به خطرات صعود به ارتفاعات تهران در نیمه دوم سال

به گزارش وبلاگ جعبه، منصور درجاتی در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران که عصر امروز در استانداری تهران برگزار گردید، گفت: با توجه به آغاز پاییز ما دچار یکسری مسائل جوی می شویم که ضروری است تمهیدات خاص خود را در برابر آن اتخاذ کنیم. این موضوع در بالادست ها و بخصوص در شرایط شیوع کرونا و آلودگی هوا اهمیت بیشتری نیز می یابد. به طوری که ما تقریبا هر هفته در ارتفاعات تهران موارد فوتی داریم.

وی با بیان اینکه 27 ورودی به ارتفاعات تهران داریم، گفت: ما در ایام سرما و بارش ها به کلیه دستگاه های امداد و نجات ممنوعیت تردد و صعود را اعلام می کنیم اما مساله این است که بعضی از مردم از مبادی مربوطه و رسمی حرکت نمی نمایند بلکه از راه های مختلف و بی راهه ها به سمت ارتفاعات می آیند ضمن اینکه بیشتر این حوادث نیز در مناطقی رخ می دهد که عملیات امداد و نجات در آن نیازمند بالگرد است.

مدیرکل بحران استانداری تهران در خاتمه اظهارکرد: این موضوع در روزهای آلودگی هوا اهمیت بیشتری نیز پیدا می نماید چراکه بسیاری از شهروندان برای فرار از آلودگی هوا به ارتفاعات می آیند و در این ایام مراجعات ما بیشتر می گردد که همین موضوع نیز سبب می گردد رسیدگی به چالش ها و حوادث را با مسائل بیشتری همراه گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هشدار مدیریت بحران نسبت به خطرات صعود به ارتفاعات تهران در نیمه دوم سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مدیریت بحران نسبت به خطرات صعود به ارتفاعات تهران در نیمه دوم سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید