قیمت پراید، ساینا، تیبا، کوییک و پژو در بازار ، جدول تازهترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید ، بازار خودرو در سال تازه به کدام سو می رود؟

به گزارش وبلاگ جعبه، قیمت خودرو هم زمان با آغاز کار بازار در سال نو با افزایش همراه شد. با توجه به اخبار مربوط به افزایش قیمت خودروهای کارخانه ای، زمزمه هایی در رابطه با جلوزدن نرخ خودرو از تورم به گوش می رسد.

قیمت پراید، ساینا، تیبا، کوییک و پژو در بازار ، جدول تازهترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید ، بازار خودرو در سال تازه به کدام سو می رود؟

به گزارش وبلاگ جعبه به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو روز چهارشنبه، نهم اسفند 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی همراه شد.

قیمت خودرو در روزهای خاتمهی سال روندی نوسانی را طی کرد. کارشناسان و فعالان بازار پیش بینی می کردند با توجه به تعطیلی های نوروزی، بازار تا نیمه فروردین ماه در رکود به سر ببرد و قیمت ها در بازار آزاد نوسان چندانی نداشته باشد. اما حالا که کمتر از یک هفته از آغاز به کار بازار گذشته است، آمارها نشان می دهد که بدون توجه به عوامل مشخص کننده در بازار، تنها دلار است که نوسانات نرخ خودرو را کنترل می نماید.

در سایت های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این توضیح ثبت شده است:

پراید 111، که سال گذشته نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرد، امروز در نرخ 350 میلیون تومان عرضه شد.

پژو 207i امروز با نرخ 649 میلیون تومان عرضه شد. این درحالی است که این خودرو در 28 اسفند سال 1401 در قیمت 637 میلیون تومان خرید و فروش می شد.

در این میان، دنا پلاس هم با نرخ 815 میلیون تومان عرضه شد.

پژو پارس سال، مدل 1400 که سال گذشته جهش قیمتی چشمگیری را تجربه کرد، امروز در بازار خودرو 9 میلیون تومان گران شد و به قیمت 497 میلیون تومان رسید.

پژو 206 تیپ 5 که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز نرخ 545 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

قیمت خودروهای خارجی

اما خودروهای خارجی و مونتاژی بازار خودرو امروز چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کردند؟

قیمت لاماری که یکی از خودروهای تازه وارد بازار کشور است، امروز با نرخ دو میلیارد و 100 میلیون تومان عرضه شد.

دیگنیتی اما امروز وارد کانال دو میلیارد و 75 میلیون تومان شد.

کیا اپتیما هیبریدی مدل 1397 هم امروز به پنج میلیارد و 400 میلیون تومان رسید.

ام وی ام X22 pro نیز امروز، چهارشنبه، در قیمت یک میلیارد و 70 میلیون تومان عرضه شد.

پیش بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

قیمت خودرو در سال تازه، روند سال گذشته خود را ادامه داد و با آغاز کار بازار، قیمت ها با افزایش نسبی همراه شد.

کارشناسان و فعالان بازار خودرو معتقدند روند بازار تا خاتمه فروردین ماه به صورت رکودی پیش خواهد رفت. اما با توجه به اخباری که در رابطه با افزایش قیمت خودرو در درب کارخانه منتشر شده است، زمزمه هایی مربوط به جلوزدن قیمت خودرو از نرخ تورم به گوش می رسد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قیمت پراید، ساینا، تیبا، کوییک و پژو در بازار ، جدول تازهترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید ، بازار خودرو در سال تازه به کدام سو می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت پراید، ساینا، تیبا، کوییک و پژو در بازار ، جدول تازهترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید ، بازار خودرو در سال تازه به کدام سو می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید