عیدی اول نوروز 1402 با بسته های عیدانه همراه اول

به گزارش وبلاگ جعبه، بسته های متنوع و بی سابقه عیدانه همراه اول به مناسبت نوروز 1402 اعلام شد.

عیدی اول نوروز 1402 با بسته های عیدانه همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت نوروز 1402، اقدام به طراحی بسته های عیدانه ویژه ای برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود نموده است که از فردا 29 اسفند تا خاتمه عید سعید فطر در سال 1402، در قالب عیدی اول، هدیه می دهد.

این بسته های ویژه عیدانه در دو گروه خدمات زندگی دیجیتال مختص استفاده از کسب و کار های دیجیتال و بسته و اعتبار شامل اعتبار داخل شبکه و بسته های اینترنت طراحی شده که فعالسازی آن ها تنها به وسیله اپلیکیشن همراه من امکانپذیر است.

تمامی مشترکان همراه اول می توانند با ورود به اپلیکیشن همراه من که ارائه دهنده خدمات متنوع غیرحضوری همراه اول است، از قسمت طرح های تشویقی، گزینه عیدی 1402 را انتخاب نمایند.

در این قسمت دو گردونه مجزای بسته و اعتبار و خدمات زندگی دیجیتال وجود دارد که با انتخاب مشترک، یکی از آن ها آغاز به چرخیدن می نماید و در نهایت به صورت تصادفی، یکی از هدایا برای مشترک فعال و نمایش داده می گردد.

گردونه خدمات زندگی دیجیتال شامل کد های تخفیف کسب و کار های مختلف دیجیتال مانند اکالا، دیجیکالا، نماوا، آچاره، جاجیگا می گردد.

گردونه بسته و اعتبار نیز شامل بسته های متنوع نظیر اعتبار داخل شبکه همراه اول از 10 تا 100 هزار تومان و بعلاوه بسته های یک ساعته، 2 ساعته و 2 روز مکالمه نامحدود داخل شبکه می گردد. در این بخش بسته های اینترنتی متنوعی نظیر 1 گیگ، 2 گیگ و نامحدود 2 روزه نیز گنجانده شده است؛ بنابراین تمامی مشترکان همراه اول در این طرح ضمن سنجش اندازه شانس خود، از هدایای نوروزی همراه اول با عنوان عیدی اول نیز بهره مند می شوند.

همراه اول ضمن گرامیداشت تقارن نوروز 1402 با ایام ماه مبارک رمضان، مهلت فعالسازی بسته های عیدانه را تا عید سعید فطر اعلام نموده است.

منبع: فرارو

به "عیدی اول نوروز 1402 با بسته های عیدانه همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیدی اول نوروز 1402 با بسته های عیدانه همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید