عجیب ترین مراسم ازدواج سال در بریتانیا برگزار گردید، عروس و دامادی که روبات عکاس استخدام کردند

به گزارش وبلاگ جعبه، آیا حاضرید یک روبات عکاس استخدام کنید؟ این ریسکی است که یک زوج بریتانیایی انجام داده اند و ظاهرا موفقیت آمیز هم بوده است.

عجیب ترین مراسم ازدواج سال در بریتانیا برگزار گردید، عروس و دامادی که روبات عکاس استخدام کردند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یک زوج بریتانیایی روبات عکاس استخدام نموده اند تا از مراسم ازدواجشان فیلم و عکس تهیه کند. این موضوع را شاید بتوان عجیب ترین اقدام سال در حوزه مراسم ازدواج ارزیابی کرد.

این روزها بسیاری از مشاغل با فناوری مرتبطند و به نظر می رسد نوبت به عکاسی رسیده که با روبات ها ارتباط برقرار کند. درواقع زوج مذکور از یک سرویس خدمات روبات بریتانیا استقاده نموده اند که به طور معمول برای خرید یا سازماندهی امور پذیرایی در مجالس استفاده می شوند. اما یکی از روبات های جالب این سرویس روبات ایوا است.

روبات ایوا روباتی با ظاهری مهربان و دوست داشتنی است که از تکنولوژی تشخیص چهره برای شناسایی افراد استفاده نموده و پیش از عکس گرفتن بر اساس چهره آنان آماده عکسبرداری می گردد.

روبات ایوا اوایل سال 2019 راه اندازی شد، اما تا کنون در هیچ مراسم رسمی مثل مراسم ازدواج شرکت نداشته است؛ یعنی زمانی که به وسیله گری و مگان بکر استخدام شد تا بر اساس درخواست آنان از مراسم ازدواجشان عکس و فیلم تهیه کند.

گری؛ داماد این مراسم در خصوص استفاده از این روبات می گوید: گاین یک تجربه فوق العاده جالب و به روز برای ما بود و همه مهمانان نیز هنوز در خصوص ایده ما صحبت می نمایند.

ایوا مجهز به یک صفحه نمایش رنگی تعاملی است که بر اساس آن مهمان می تواند از گزینه های مختلف عکاسی را پیش از عکاسی ایوا انتخاب نمایند. افزون بر این هنگامی که ایوا برای عکاسی استخدام می گردد ممولا از سرویس ایستگاه چاپ در محل نیز برخوردار است یعنی عکس های گرفته شده را به سرعت ظاهر می نماید. جالب است بدانید حتی اگر نخواهید عکس ها را چاپ شده تحوصل بگیرید می توانید از سرویس شبکه های اجتماعی ایوا استفاده نموده و تصاویر را به سرعت به شبکه های اجتماعی خود ارسال کنید.

منبع: انتخاب

به "عجیب ترین مراسم ازدواج سال در بریتانیا برگزار گردید، عروس و دامادی که روبات عکاس استخدام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین مراسم ازدواج سال در بریتانیا برگزار گردید، عروس و دامادی که روبات عکاس استخدام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید