عبور فرهاد مجیدی از بازیکن مورد علاقه اش مقابل پرسپولیس؟

به گزارش وبلاگ جعبه، رشید مظاهری که از برنامه های کادر فنی برای این بازی خارج شده و حالا سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی 2 گلر استقلال هستند که برای حضور در ترکیب ثابت مقابل پرسپولیس کوشش می نمایند. با وجود اینکه رضایی در 3 مسابقه گذشته استقلال تنها یک گل دریافت کرد و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت، اما مسئله مهم در بازی با پرسپولیس فاکتور تجربه است.

عبور فرهاد مجیدی از بازیکن مورد علاقه اش مقابل پرسپولیس؟

معمولا مربیان در دربی ها از بازیکنان باتجربه تر سود می برند و حالا پیش بینی می گردد سرمربی استقلال نیز در بازی با پرسپولیس از دروازه بان باتجربه اش بهره بگیرد. آخرین بار که حسینی مقابل پرسپولیس به میدان رفت، دربی جام حذفی در سال گذشته بود که استقلالی ها در ضربات پنالتی پیروز به شکست پرسپولیس شدند و حالا شاید این دروازه بان بعد از نیمکت نشینی در 3 بازی دوباره به ترکیب اصلی آبی ها برگردد.

شنیده ها حاکی از آن است که فرهاد مجیدی و همینطور بهزاد غلامپور مربی گلر های استقلال، بیشتر روی استفاده از حسینی نظر دارند. آن ها این ذهنیت را دارند که با توجه به سنگین بودن جو دربی از رضایی استفاده نکنند. از طرفی شنیده می گردد گابریل پین تمایل چندانی به ایجاد تغییر در خط دروازه ندارد و صحبت هایی را در این زمینه با مجیدی انجام داده است.

باید منتظر ماند و دید که مجیدی درنهایت چه تصمیمی برای خط دروازه خواهد گرفت.

منبع: همشهری

منبع: فرارو

به "عبور فرهاد مجیدی از بازیکن مورد علاقه اش مقابل پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور فرهاد مجیدی از بازیکن مورد علاقه اش مقابل پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید