نورمحمدی: پرسپولیس کامل ترین تیم و مدعی اصلی قهرمانی است

به گزارش وبلاگ جعبه، تهران (پانا) - کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت سرخ پوشان مرکز سال جاری کامل ترین تیم لیگ هستند و مدعی اصلی قهرمانی خواهند بود.

نورمحمدی: پرسپولیس کامل ترین تیم و مدعی اصلی قهرمانی است

به گزارش ایرنا، رضا نورمحمدی در گفت وگویی در مورد عملکرد پرسپولیس در نخستین ملاقات لیگ برتر برابر ذوب آهن که با تساوی بدون گل همراه بود، گفت: ذوب آهن حریف آسانی نبود و از طرفی اولین بازی فصل شرایط خاصی دارد. تیم اصفهانی در نخستین بازی انگیزه بالایی داشت. آنها کادر فنی و بازیکنان خوبی دارند و دوست نداشتند از این بازی خانگی امتیاز از دست دهند. از طرفی پرسپولیس هم دنبال برد بود و بازی قابل قبولی را به نظرم انجام داد.

وی در مورد شرایط این فصل سرخپوشان اضافه نمود: سال جاری پرسپولیس واقعا شرایط خوبی دارد چرا که در هر پست چند بازیکن خوب و قابل قبول داریم و اوضاع خوبی را شاهد هستیم. به طور قطع با کسب اولین رجحان، اوضاع روی روال خواهد افتاد و راه قهرمانی دوباره طی خواهد شد.

کاپیتان سابق پرسپولیس در مورد نفرات خط دفاعی این تیم گفت: هر چهار مدافع میانی از برترین ها هستند. فرشاد فرجی و علی نعمتی که فصل قبل هم بودند و شرایط را می دانند. ولسیانی و مرتضی پورعلی گنجی هم از نفرات باتجربه هستند. مخصوصا پورعلی گنجی که از دید من یکی از برترین خریدهای سال جاری بود چرا که او تجربه بین المللی و ملی دارد.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد عملکرد ضعیف خط دفاعی در فصل گذشته قهرمانی را از پرسپولیس گرفت، شرح داد: اینطور نیست. فصل قبل یکسری ناهماهنگی هایی وجود داشت اما سال جاری هم فرجی و نعمتی شرایط خوبی دارند و هم 2 بازیکن با تجربه به پرسپولیس اضافه شدند. پس خیالمان بابت خط دفاع راحت شد.

وی در مورد تیم های مدعی قهرمانی لیگ سال جاری تاکید نمود: به نظرم پرسپولیس کامل ترین تیم لیگ سال جاری است چرا که در هر پست چند بازیکن خیلی خوب داریم. پس از آن هم تیم هایی مانند سپاهان، فولاد و حتی استقلال خوب بسته شده و مدعی هستند.

پیشکسوت سرخپوشان در رابطه با اضافه شدن لوکادیا به پرسپولیس گفت: به مهاجم گلزن احتیاج داشتیم که خدا را شکر این بازیکن جذب شد. البته مهدی عبدی را هم داشتیم که بازیکن خوبی است. پشت آنها هم برترین خط هافبک لیگ قرار دارند که تیم را کامل می نمایند.

وی در خاتمه در مورد بازی با فولاد توضیح داد: فولاد بازیکنان قابلی دارد و از حضور یکی از برترین مربیان ایران بهره می برد. آنها در جابجایی عملکرد خوبی داشتند و از جمله تیم های مدعی هستند. فولاد هم دنبال اولین برد خود است و از طرفی پرسپولیس هم دوست دارد که در نخستین بازی خانگی امتیازات کامل بازی را بگیرد. به طور حتم فولاد راحت امتیاز نمی دهد. به همین دلیل منتظر یک جدال مجذوب کننده از هر 2 تیم هستیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نورمحمدی: پرسپولیس کامل ترین تیم و مدعی اصلی قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورمحمدی: پرسپولیس کامل ترین تیم و مدعی اصلی قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید