شرایط پیش فروش فردا موتور اعلام شد

به گزارش وبلاگ جعبه، شرایط پیش فروش فردا موتور به وسیله این شرکت اعلام شد. فردا موتورز طی اطلاعیه ای شرایط پیش فروش محصولات خود را با قیمت غیرقطعی برای منتخبان دور دوم سامانه یکپارچه خودرو اعلام نموده است.

شرایط پیش فروش فردا موتور اعلام شد

به گزارش تجارت نیوز، فردا موتورز شرکتی که از سال 1392 با همکاری ایران خودرو تأسیس شد اکنون با چهار محصول در بازار خودروی کشور حضور دارد. پیش فروش فردا موتور برای منتخبان دور دوم سامانه یکپارچه دو محصول سوبا m4 و فردا T5 را با موعد تحویل 120 روزه عرضه می نماید.

البته طی اطلاعیه ای که در سایت این شرکت منتشر شده، شرکت فردا موتور زمان ثبت نام و واریز وجه برای این خودروها را از روز پنج شهریور 1402 لغایت 20 شهریور 1402 اعلام نموده که روز گذشته این مدت زمان به انتها رسیده است. مطابق با پیگیری های تجارت نیوز از فردا موتورز، تنها منتخبان دور دوم سامانه یکپارچه برای ثبت نام و واریز امکان ورود به پنل کاربری خود را دارند.

قیمت محصولات فردا موتور

فردا موتور محصول لوکس خود سوباM4 را با پیش پرداخت 910 میلیون تومانی به منتخبان سامانه یکپارچه عرضه می نماید. این در حالی است که قیمت کارخانه امروز این محصول دو میلیارد و 300 میلیون تومان است. نکته جالب توجه این است که این محصول در بازار آزاد امروز با قیمت دو میلیارد و 230 میلیون تومان به شکل تحویل آنی فروخته می گردد.

با توجه به اینکه فردا موتور در اطلاعیه خود چندین بار تکرار نموده است که قیمت این محصولات غیرقطعی است، می توان گفت که شرکت در این طرح برای افرادی که پول نقد در اختیار دارند و می خواهند این خودرو را خریداری نمایند به صرفه نیست؛ چراکه همین امروز بدون هیچ گونه تأخیری می توانند این خودرو را 70 میلیون مقرون به صرفه تر از قیمت کارخانه و با تحویل فوری خریداری نمایند.

محصول دیگر در طرح پیش فروش فردا موتور کراس اوور فردا T5 است که افراد برای دریافت آن باید 615 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت بپردازند. قیمت کارخانه این محصول در حال حاضر یک میلیارد و 306 میلیون تومان است و در بازار آزاد نیز یک میلیارد و 340 میلیون تومان قیمت دارد.

در واقع با خرید این خودرو به وسیله سامانه یکپارچه و این طرح فروش، فرد خریدار با فرض ثبات قیمت ها 34 میلیون تومان سود کسب می نماید، اما احتمال چنین اتفاقی بسیار کم است، چراکه این حجم از تأکید فردا موتور به احتمال زیاد به معنای افزایش قیمت انتهای این محصول تا زمان تحویل به مشتریان یعنی 120 روز آینده است.

گفتنی است که فردا موتور خودروی سوباM4 را با سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری به بازار عرضه می نماید و این شرکت برای خودروی فردا T5 سه رنگ سفید، مشکی و بژ را نیز در نظر گرفته است. بعلاوه فردا موتور سود انصراف از این طرح را برای متقاضیان 15درصد در نظر گرفته است.

منبع: فرارو

به "شرایط پیش فروش فردا موتور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پیش فروش فردا موتور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید