شخصیت های مشهور با خویشاوندان مشهورترشان!

به گزارش وبلاگ جعبه، خبرنگاران: معمولاً رسانه ها کوشش می نمایند که تمام جزئیات زندگی سلبریتی ها را منتشر نمایند. اما آن ها نمی توانند همه حقایق زندگی این افراد را برملا نمایند و گاهی اوقات اطلاعاتی تازه از افراد مشهور، افراد زیادی را در سراسر جهان شگفت زده می نماید. یکی از موضوعاتی که همیشه مورد توجه رسانه ها و مردم سراسر جهان بوده است، خانواده و اقوام این افراد مشهور بوده است.

شخصیت های مشهور با خویشاوندان مشهورترشان!

برخی از این سلبریتی ها به علت داشتن خویشاوندان سلطنتی و یا حتی نسبتی با رهبران سیاسی، مورد توجه خاصی قرار می گیرند. در ادامه با وبلاگ جعبه همراه باشید تا به معرفی افراد مشهوری بپردازیم که نسبتی نزدیک با یک شخص مشهور دیگر دارند.

10. جانی دپ و ملکه الیزابت دوم

باور کنید یا نه، این موضوع حقیقت دارد که این دو، نسبتی دور با یک دیگر دارند. در واقع جانی دپ، ستاره مشهور سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب، فرزند یکی از پسر عمو های این ملکه سلطنتی است.

9.مدونا و هیلاری کلینتون

خواننده و ترانه سرای مشهور آمریکایی دارای نسبتی دور با سیاست مدار معروف، هیلاری کلینتون است. البته این دو به تازگی از این موضوع باخبر شده اند.

8. تام هنکس و فرد راجرز

تام هنکس، ستاره بزرگ هالیوود در واقع فرزند یکی از پسر عمو های فرد راجرز است. فرد راجرز، مجری مشهور آمریکایی طی مصاحبه ای خاطرنشان کرد که از این موضوع بسیار شاد است و گاهی اوقات با هنکس ملاقات می نماید.

7. کیت میدلتون و ال فانینگ

کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام در واقع دارای نسبتی خانوادگی با ال فانینگ، هنرپیشه هالیوودی است. موضوعی که هر دوی آن ها از آن ابراز بی اطلاعی نموده بودند.

6. لری دیوید و برین سندرس

این دو علاوه بر اینکه دارای نسبتی خانوادگی هستند، بسیار به هم شبیه نیز هستند. لری دیوید، بازیگر اهل ایالات متحده، طی مصاحبه ای خاطرنشان کرد که وقتی از این موضوع باخبر شده است، به شدت هیجان زده و غافلگیر شده است.

5. املی بلانت و استنلی توچی

املی بلانت، بازیگر فیلم بازگشت مری پاپینز، در واقع خواهرزن بازیگر مطرح هالیوودی، استنلی توچی است.

4. ورا فارمیگا و تیسا فارمیلا

این موضوع بر کسی پوشیده نیست که این دو هنرپیشه با یک دیگر خواهر هستند. اختلاف سنی این دو نسبت به هم، 21 سال است.

3. کری فیشر و بیلی لورد

کری فیشر در واقع مادر بیلی لورد بوده است که البته متاسفانه او در سال 2016 جان خود را از دست داد. بیلی لورد نیز مانند مادر خود به حرفه بازیگری روی آورده است.

2. استیون اسپیلبرگ و جسیکا کپشاو

استیون اسپیلبرگ، یکی از پول سازترین کارگردان های تاریخ سینما دارای نسبتی خانوادگی با بازیگر هالیوودی، جسیکا کپشاو است. پدر و مادر این دو از اقوام یک دیگر هستند.

1. رالف فینس و شاهزاده چارلز

رالف فینس، بازیگر انگلیسی در واقع هشتمین پسرعموی شاهزاده چالز است. موضوعی که حتی رسانه ها هم تا مدت ها از آن مطلع نبودند.

منبع: BrightSide

منبع: برترین ها

به "شخصیت های مشهور با خویشاوندان مشهورترشان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت های مشهور با خویشاوندان مشهورترشان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید