علت برکناری ام از تیم ملی را شفاف بگویید

به گزارش وبلاگ جعبه، مربی سابق دروازه بانان تیم ملی فوتسال گفت: وحید شمسایی مدعی است که من بی انضباطی در تیم ملی داشته ام اما چرا به تلفنم پاسخ نمی دهد و نمی گوید بی انضباطی ام چه بوده است؟

علت برکناری ام از تیم ملی را شفاف بگویید

مصطفی نظری مربی سابق دروازه بانان تیم ملی فوتسال در خصوص عدم حضورش در کنار تیم ملی فوتسال در جام ملت های آسیا در تبادل نظر با شبکه خبر گفت: واقعاً نمی دانم حقیقت چه بوده است. شمسایی اعلام نموده که به علت بی انضباطی در تیم ملی من را کنار گذاشته است. واقعاً نمی دانم چرا من را از تیم ملی کنار زدند. متأسفانه حرف هایی رد و بدل شده که به موضوع برکناری من دامن زده، اما نمی دانم چه کسی این حرف ها را رد و بدل نموده است.

وی اضافه کرد: ساعت 12:30 دقیقه وقتی آخرین تمرین تیم ملی تمام شد جلسه ای با حضور کادر فنی تشکیل شد و طبق روال همواره من حضور نداشتم و کسی هم از من درخواست حضور در جلسه نکرد. دوستان در این جلسه تصمیم مهمی گرفته بودند که سنگ سفیدی از تیم ملی خط خورد و من با مراجعه به کادر فنی و شمسایی اعلام کردم که من جزو کادر فنی هستم حتی اگر مخاطب باشم چرا نباید در جلسات حضور داشته باشم و از این موضوع ناراحت شدم و نه بی احترامی و نه توهینی به کسی نموده ام.

سنگربان سابق تیم ملی فوتسال ادامه داد: طبق برنامه ریزی که از قبل شده بود من برای جمع کردن وسایل خودم به منزل مراجعه کردم، اما نمی دانم در این پنج ساعت چه اتفاقی افتاد و علت برکناری من در تیم ملی چه بود. شمسایی شب گذشته در برنامه فوتبال برتر از من به عنوان برادر نام برد، اما من در اینجا از شمسایی به عنوان برادر بزرگترم درخواست دارم که بی انضباطی من را برای مردم شفاف سازی کند، توهین و برخورد به فوتسال به این شکل صحیح نبود که شمسایی با من کرد. بعد از این برخورد تماس های زیادی گرفتم به کریمیان سرپرست تیم و شمسایی که هیچکدام جواب ندادند.

نظری گفت: من به عنوان مربی دروازه بانان باید جوابگوی عملکرد فنی باشم. چرا نباید در جلسات مهم کادر فنی شرکت کنم. سؤالی از برادر بزرگم دارم که چرا جواب بی نظمی من داده نمی گردد. من می خواهم جوابی بشنوم. شمسایی در تمام مصاحبه ها و برنامه تلویزیون مدعی است شرمسار مردم است که چرا نایب قهرمان شده، ولی چرا جواب من را نمی دهد.

وی در خصوص تیم ملی ژاپن مطرح کرد: ژاپن تیم ضعیفی در این مسابقات بود و ما باید به راحتی مثل همواره قهرمان می شدیم. وقتی که عضو کادر فنی هستم باید در مسائل فنی دخیل باشم. من نمی دانم مشیری حضورش در تیم ملی چه توجیهی داشته و چه سمتی داشته است. به هر حال به جای من در تیم ملی کسی را به مسابقات آسیایی اعزام ننموده اند. شاید یکی از دلایلی که استارت برکناری من را رقم زد این بود که وقتی شمسایی به حضور تاج ریاست فدراسیون فوتبال تصمیم کلی استعفای کادر فنی را گرفت من با این تصمیم موافق نبودم. وقتی من به وی گفتم ما با شعار جوانگرایی و یاری به تیم ملی آمده ایم این تصمیم اشتباه است. در اینجا یک خسته نباشید به تمام بازیکنان تیم ملی می گویم، اما به جرأت می گویم که شمسایی در کنار زمین تنها بود.

وبلاگ جعبه ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "علت برکناری ام از تیم ملی را شفاف بگویید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت برکناری ام از تیم ملی را شفاف بگویید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید