در این اپلیکیشن با مردگان حرف بزنید!

به گزارش وبلاگ جعبه، اپلیکیشن Superchat با یاری هوش مصنوعی GPT-3.5 شرکت OpenAI به شما اجازه می دهد تا با شخصیت های گوناگونی حرف بزنید. Gorilla Technologies، سازنده این برنامه می گوید هدف آن ها افزایش دسترسی پذیری به هوش مصنوعی بوده است؛ چرا که همه مردم بلد نیستند با چت بات هایی مثل ChatGPT حرف بزنند.

در این اپلیکیشن با مردگان حرف بزنید!

اپلیکیشن Superchat از هوش مصنوعی ChatGPT استفاده نموده است تا بتوانید با شخصیت هایی مثل اینشتین یا شکسپیر صحبت کنید.

شرکت سازنده اپ هایی مثل Brass و StickerHub حالا برنامه جدیدی را عرضه نموده است که Superchat نام دارد. این برنامه به کاربران iOS اجازه می دهد تا به وسیله هوش مصنوعی ChatGPT با شخصیت های تاریخی نظیر شکسپیر، اینشتین، کلئوپاترا یا شخصیت های داستانی مثل شرلوک هولمز، تور یا سفید برفی صحبت نمایند.

اپلیکیشن Superchat با یاری هوش مصنوعی GPT-3.5 شرکت OpenAI به شما اجازه می دهد تا با شخصیت های گوناگونی حرف بزنید. Gorilla Technologies، سازنده این برنامه می گوید هدف آن ها افزایش دسترسی پذیری به هوش مصنوعی بوده است؛ چرا که همه مردم بلد نیستند با چت بات هایی مثل ChatGPT حرف بزنند.

بچه ها ازجمله مخاطبان اصلی Superchat هستند

به علاوه، این اپلیکیشن می تواند ابزاری مناسب برای آشنایی بچه ها با شخصیت های تاریخی نظیری بتهوون یا داوینچی باشد. با توجه به این که بچه ها بخشی از مخاطبان این برنامه هستند، سازندگان Superchat شخصیت هایی را به عنوان نماینده مشاغل مختلف نظیر باغبانی، آشپزی و پزشکی را هم به این اپلیکیشن آورده اند تا بچه ها بتوانند با آن ها حرف بزنند و با کارشان آشنا شوند. شرکت Gorilla Technologies دستیار شخصی خودش را هم با ChatGPT ساخته است که آریا نام دارد و می تواند در انجام امور روزانه مثل نوشتن ایمیل ها یا متن های تبلیغاتی به شما یاری کند.

اپلیکیشن Superchat شبیه یک پیغام رسان طراحی شده است که به کاربران اجازه می دهد به طور هم زمان با چت بات های مختلف تبادل نظر داشته باشند. بخشی از شخصیت های این اپلیکیشن به صورت رایگان پس از نصب در دسترس کاربران خواهند بود، اما بقیه باید خریداری شوند. هزینه دسترسی به شخصیت های اضافه چندان مقرون به صرفه نیست. مقرون به صرفه ترین طرح این اپلیکیشن، اشتراک سالانه 70 دلاری است. اما اگر بخواهید تنها به مدت یک هفته این برنامه را امتحان کنید، می توانید 6.99 دلار هزینه پرداخت کنید.

شخصیت هایی که در این برنامه ارائه شده اند از خصوصیات و گذشته تاریخی خود اطلاع دارند، اما شکل حرف زدن آن ها تفاوت های زیادی با ابزار های هوش مصنوعی عمومی ندارد. بااین حال، Gorilla Technologies وعده داده است که در آینده سبک گفتاری شخصیت ها را دقیق تر کند.

منبع: فرادید

به "در این اپلیکیشن با مردگان حرف بزنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در این اپلیکیشن با مردگان حرف بزنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید