بخش تجلی اراده ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ جعبه، با اعلام ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر، بخش تجلی اراده ملی به روال سال های گذشته، در این دوره جشنواره برگزار خواهد شد.

بخش تجلی اراده ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ جعبه به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر به منظور توسعه ارتباط دو سویه میان سینماگران و دستگاه ها، نهادها و سازمان های علاقمند به فرهنگ عمومی و حمایت از موضوعات ارزشمند با بیان هنری و خلاقانه سینمایی، بخش تجلی اراده ملی را با مشارکت وزارتخانه ها، سازمان ها، نهادها، شرکت ها، مراکز و موسسات دولتی و نیز شرکت ها، دفاتر و مجامع بخش خصوصی، برگزار خواهد نمود.

بر اساس این خبر، در این بخش به روال سال های گذشته، دستگاه های متقاضی مشارکت در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر، با معرفی هیأت داوران و تامین جوایز در قالب شیوه نامه جشنواره فجر، امکان دیدن و داوری آثاری را که در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) پذیرفته شده اند، در محدوده مأموریت های موضوعی و سازمانی در اختیار خواهند داشت و در سرانجام، با توجه به اولویت های موضوعی سازمان متبوع، طی مراسمی با حضور مقامات، هنرمندان و رسانه ها به فیلم های منتخب از نگاه خود، جوایزی اهدا خواهند کرد.

فراخوان شرکت در این بخش، در سایت جشنواره منتشر شده و متقاضیان جهت اعلام شرایط حضور در این رویداد، تا پنجم بهمن 1400 فرصت خواهند داشت.

لازم به ذکر است بخش تجلی اراده ملی از دوره25 به عنوان بخش جنبی جشنواره فیلم فجر [به جز دوره های 27، 33، 34، 35 و 39] برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بخش تجلی اراده ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش تجلی اراده ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید