اولین پیش فروش تارا شروع شد

به گزارش وبلاگ جعبه، علاوه براین، گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی حداقل کارکرد 1000 کیلومتری خودرو، الزامی است.

اولین پیش فروش تارا شروع شد

گروه صنعتی ایران خودرو ثبت نام پیش فروش محصول جدید خود با نام ایرانی تارا برای تحویل از تیر تا دی ماه سال آینده را از امروز (شنبه) به مدت سه روز شروع کرد. متقاضایان این محصول به مدت سه روز (تا دوشنبه 22 دی ماه) فرصت دارند تا برای ثبت نام این خودرو در دو مدل دستی و اتوماتیک اقدام نمایند.

گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش محصول جدید خود را در دو نوع دستی و اتوماتیک با رنگ های متنوع با موعد تحویل حداکثر یک ساله به مرحله ثبت نام گذاشته است.

ثبت نام در طرح اولین پیش فروش خودرو تارا از امروز (شنبه 20 دی ماه) شروع شده و به مدت سه روز تا انتها روز دوشنبه (22 دی ماه) ادامه خواهد داشت. موعد تحویل این محصول جدید از تیر تا دی ماه 1400 پیش بینی شده است. قیمت خودرو نیز براساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویل مشتریان است.

پس از اتمام مهلت ثبت نام و احراز هویت مشتریان، قرعه کشی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام در حضور نهاد های نظارتی برگزار می شود و مشتریان نهایی مشخص خواهند شد.

پس از اعلام اسمی، همچون روال طرح های قبلی پیش فروش، منتخبان پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه علی الحساب خودرو به وسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام نمایند.

گفتنی است که به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت های فروش های قبل در این طرح نیز اعمال می شود که از جمله آن ها می توان به اختصاص یک دستگه خودرو به هر کدملی، گذشت 48 ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی اشاره نمود.

بدیهی است که در صورت عدم واریز وجه علی الحساب در موعد مقرر، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود. همانطور که اشاره شد، قیمت نهایی خودرو مطابق قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود و مشتری الباقی وجه خودرو را در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی، واریز خواهد نمود.

همچنین در اولین فروش محصول تارای ایران خودرو در قالب طرح پیش فروش یکساله، برای منتخبان طرح، منوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی اشاره نمود.

علاوه براین، گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می شود و در مراجعه به نمایندگی حداقل کارکرد 1000 کیلومتری خودرو، الزامی است.

مبالغ علی الحساب و موعد خودرو تا به تفکیک مدل آن به توضیح زیر است:

ویژگی ها، تجهیزات و تصاویر محصول جدید ایران خودرو در سایت این شرکت به نشانی ikco.ir در دسترس همگان واقع شده است.

منبع: فرادید

به "اولین پیش فروش تارا شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین پیش فروش تارا شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید