کومان: ال کلاسیکو با زمان بازی من فرقی نکرده

به گزارش وبلاگ جعبه، ال کلاسیکوی رفت فصل 2021-2020 لالیگای اسپانیا اولین ال کلاسیکوی رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا خواهد بود.

کومان: ال کلاسیکو با زمان بازی من فرقی نکرده

کومان در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: بازیکنان دو تیم بارسلونا و رئال مادرید بسیار باتجربه هستند. من انتظار رویارویی با رئال مادرید آسیب پذیری را ندارم و بالعکس بارسا هم این طور نخواهد بود. اطمینان دارم که آنها برای این بازی بی انگیزه نیستند. ما باید خودمان را برای این بازی آماده کنیم. رئال مادرید تیمی باکیفیت در هنگام در اختیار داشتن توپ است. آنها در بیشتر موارد هم در تقابل با بارسلونا از سیستم 2-4-4 استفاده کرده اند و انتظار می رود در این بازی برخلاف بازی قبلی، فضای زیادی در اختیار ما قرار ندهند. فردا انتظار رویارویی با رئالی را داریم که به هم پیوسته تر بازی می کند. حضور راموس در بازی فردا اهمیت دارد. او یکی از بهترین مدافعان جهان است که شخصیت بالایی هم دارد و می تواند در بازی فردای رئال تأثیر بگذارد.

کومان درباره تلافی شکست قبلی در ال کلاسیکو هم گفت: فکر می کنم بارسلونا همیشه نشان داده که جاه طلبی بالایی دارد و تشنه موفقیت است. ما در آخرین تقابل دو تیم در لالیگا تن به شکست مقابل رئال داده ایم، بنابراین می خواهیم به آن شکست واکنش نشان دهیم و گامی رو به جلو برداریم و نشان دهیم که در راستا درستی قرار داریم. نتیجه این بازی را هم جزئیات معین خواهد کرد.

این مربی هلندی در مورد اولین حضورش در ال کلاسیکو به عنوان سکاندار هدایت کاتالان ها هم گفت: ال کلاسیکو بازی بسیار پرفشاری است، اما من سال های زیادی در فوتبال بوده ام و به این نوع فشارها عادت دارم. حسم هم این است که یک بازی مهم مقابل رقیب دیرینه مان به نمایش خواهیم گذاشت. همیشه هم در چنین بازی هایی از من پرسیده می شود که آیا شب قبل از بازی آسوده می خوابی یا خیر!

کومان درباره تفاوت ال کلاسیکوی این فصل با قبلی ها هم بیان نمود: تفاوت عمده این ال کلاسیکوها با ال کلاسیکوهای قبلی این است که تماشاگری در ورزشگاه حضور نخواهد داشت. بدترین اتفاقی هم که برای ال کلاسیکو می توانست رخ دهد، همین عدم حضور تماشاگران بود، اما من فکر نمی کنم تفاوتی بین این ال کلاسیکو با ال کلاسیکوهای دوران بازیگری من وجود داشته باشد.

منبع: فرارو

به "کومان: ال کلاسیکو با زمان بازی من فرقی نکرده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: ال کلاسیکو با زمان بازی من فرقی نکرده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید