فال روزانه شخصی ، 23 آذر ماه

به گزارش وبلاگ جعبه، خبرنگاران : فال روزانه خود را در بخش فال و طالع بینی در قسمت رک پلاس از سایت خبرنگاران مطالعه کنید.

فال روزانه شخصی ، 23 آذر ماه

فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی نموده است. فال روزانه خود یا عزیزان تان را می توانید در این بخش از وبلاگ جعبه مشاهده کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد مسائل غیر منتظره ای که در اوضاع اقتصادی تان رخ داده موجب ناراحتی تان شده است، مثلاً شاید با یک هزینه ناگهانی روبرو شوید یا این که درآمدتان تغییر کند. به نظر می رسد که دنیای مادی شما را به چالش کشیده است. شاید بهتر باشد از مناصبی که دیگر احتیاجی به آن ها ندارید کنار بروید. یا این که برای سر و سامان دادن به بدهی های قبلی فکری بکنید. به هرحال تمام نشانه هایی که امروز با آن ها روبرو می شوید به نوعی به اوضاع اقتصادی شما برمی گردند. نکته آخر این که از این فرصت بهره ببرید تا دست به تغییرات مثبت بزنید و اصلاً غصه چیزهایی را که از دست می دهید نخورید.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد همواره به جنبه های عجیب و غریب زندگی علاقه مند بوده اید، اما امروز همه چیز فرق می نماید. اگر ثبات کارهای روزمره تان با تزلزل روبرو گردد ممکن است خشمگین شوید، اما بدانید که این یک فرصت است تا عادت های تان را اصلاح نمایید. به جای این که مقاومت کنید بهتر است انعطاف پذیری بیشتری نشان دهید. خودتان را به امواج خروشان تغییرات بسپارید تا راحت تر بتوانید از این مرحله عبور کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد برای این که به مسایل خانه و خانواده رسیدگی کنید باید تمام توجه تان را به تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید معطوف سازید، به ویژه اگر به تازگی سعی نموده اید تا بر مسائل سرپوش بگذارید. دل تان می خواست که ای کاش می شد با این شرایط روبرو نمی شدید، زیرا از این می ترسید که اگر از احساسات تان حرف بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد. به هرحال از فرصتی که پیش آمده بهره ببرید تا به این شرایط پایان دهید. شاید بیان احساسات تان شما را ناراحت کند، اما مطمئن باشید که اگر همه چیز را بگویید هم شما و هم اطرافیان تان احساس بهتری خواهید داشت.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

فال روزانه شما نشان می دهد در پی راهی می گشت تا طبیعت خلاقانه خود را به نمایش بگذارید. بدانید که احتیاجی نیست دست به کارهای بزرگ بزنید، همین تغییرات کوچک اما معنی دار می توانند کار و زندگی شما را متحول نمایند. امروز ممکن است احتیاجهای سرکوب شده شما ناگهان بروز نمایند. شاید از خشم اطرافیان متعجب شوید، زیرا فکر می کردید که اکنون همه چیز تحت فرمان شماست. به جای این که بنشینید و دیدن کنید باید دست به کار شوید و قدرت و استعدادتان را به همه نشان دهید.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز همه برای شادی و سرگرمی به سراغ تان خواهند آمد و شما هم با کمال میل قصد دارید که به خواسته های شان عمل کنید و آن ها را راضی نگه دارید. به نثر می رسد که تصمیم ندارید استراحت کنید، اما بدانید که اگر بیش از حد درگیر این مسایل شوید خیلی خسته خواهید شد. سعی کنید لذت های تان را کنترل کنید. بگذارید اوقات خوش اتفاق بیفتند، اما همواره حواس تان به درجه و اندازه لذت باشد. بهتر است با سرعت آهسته تر به مسیرتان ادامه دهید تا این خوشی پایدار گردد.

فال روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد به نظر می رسد که تمایل ندارید آرامش امروز را حفظ کنید، شاید حتی خودتان باعث اضطراب و نگرانی در زندگی شخصی تان شوید. تعاملات امروز شما از نوع پیچیده خواهند بود، زیرا نیروهای آزاردهنده پنهان ممکن است هر لحظه بروز نمایند. احساسات تان را سرکوب نکنید، حتی اگر احساس می کنید که موجب ناراحتی دیگران خواهند شد. برای ارزیابی یک رابطه می توانید موضوع مهمی را مطرح کنید و منطقی درباره آن به صحبت بپردازید، یعنی اجازه ندهید که مشکل ادامه پیدا کند و به جایی برسد که دیگر از فرمان شما خارج است. از تغییر نترسید، به ویژه اگر این تغییر قرار است کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد.

فال روزانـه شخصی متولدین مهر

فال روزانه شما می گوید به نظر می رسد که نمی توانید فکر تان را متمرکز کنید، زیرا کارهای جالب زیادی وجود دارند که می توانید با انجام آن ها خودتان را سرگرم کنید. شاید با کسی دعوای تان گردد، زیرا اولویت های اکنون شما کاملاً متفاوت اند. اما به شما توصیه می گردد که فکرتان را به کسی تحمیل نکنید. به جای این که چیزی را توجیه کنید بهتر است بدون این که ماجرا درست کنید بی سر و صدا به وظایف تان عمل کنید. تعهدات تان را انجام دهید تا فرصت کافی برای امور دیگر دست دهد.

فال روزانـه شخصی متولدین آبان

فال روزانه شما نشان می دهد شاید امروز فکر کنید که هر کاری ممکن است، به همین دلیل نسبت به برنامه هایی که در پیش دارید بسیار خوش بین به نظر می رسید. البته تقریباً درست فکر می کنید، فرصت های زیادی در آینده نزدیک بروز خواهند کرد و این به شما بستگی دارد که چگونه رویاهای تان را به واقعیت تبدیل کنید. به شما توصیه می گردد که به چیزهای بزرگ فکر کنید، اما همین طور که بلندپروازی می کنید واقعیت را هم در نظر داشته باشید.

فال شخصی روزانـه متولدین آذر

فال روزانه شما نشان می دهد اتفاقات غیرمنتظره ای در محل کارتان پیش آمده که ثبات شما را با تزلزل روبرو نموده است، اما سعی دارید که ثبات و امنیت گذشته را دوباره به دست آورید. یادتان باشد که شرایط گذشته آن قدرها هم که فکر می کنید امن نبوده است و حالا هرچه بیشتر سخت بگیرید عبور از این مرحله گذار سخت تر خواهد شد. خوشبختانه این قابلیت را دارید که آینده مثبتی را برای خود رقم بزنید، زیرا افکار متنوعی در سر دارید که به دردتان می خورند. به این فکر نکنید که کدام ایده را باید کنار بگذارید، بیشتر حواس تان به این باشد که می خواهید جا برای چه ایده ای باز کنید. نکته آخر این که حواس تان باشد تا هروقت شانس در خانه تان را زد با آغوش باز آن را بپذیرید.

فال شخصی روزانـه متولدین دی

در فال روزانه شما آمده است امروز در اوج یک بازی کلامی به سر می برید. متاسفانه شوخ طبعی شما ممکن است برای تان دردسرساز گردد. به نظر می رسد که احساسات واقعی تان را از دیگران پنهان می کنید، زیرا قصد ندارید خشم دوستان و همکاران تان را شعله ور کنید. یادتان باشد تا زمانی می توانید در جمع بدرخشید که بیش از ظرفیت جمع طعنه و زخم زبان نزنید. خلاصه این که بهتر است مهربان تر باشید تا شوخ طبع تر.

فال روزانـه شخصی متولدین بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد امروز ممکن است با یک بی عدالتی اجتماعی روبرو شوید، اما حواس تان باشد که زود عصبانی نشوید، زیرا خشم گرفتن مسئله ای را حل نمی نماید. به جای این که به آشفتگی های پیرامون تان دامن بزنید بهتر است واقعیت ها را ببینید. برای این که اوضاع رو به راه گردد باید سخت کوشش کنید، البته این همه زحمت در نهایت ارزش اش را خواهد داشت. سعی کنید متعادل رفتار کنید تا احترام دیگران را جلب کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد همواره نمی توانید موقع تصمیم گیری های تان احساسات و عواطف دیگران را هم لحاظ کنید، زیرا کمی هم احتیاج دارید که مستقل از دیگران عمل کنید. به نظر می رسد که اکنون نمی توانید زیاد صبوری به خرج دهید و همین باعث شده تا روابط تان با پیچیدگی و دشواری همراه گردد. البته این فرصت را دارید که برای حل شدن ماجرا به دیگران بگویید که واقعا چه خواسته هایی دارید. از صمیم قلب حرف بزنید و با حوصله به دیگران گوش دهید.

منبع: رکنا

به "فال روزانه شخصی ، 23 آذر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شخصی ، 23 آذر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید