شیخ لاری: 90 درصد فعالان فوتبال مستأجر هستند، حیف است بگوییم شجاعی دستیار سرمربی تراکتور می گردد

به گزارش وبلاگ جعبه، احد شیخ لاری، سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتور تبریز اعتقاد دارد که 90 درصد فعالان در عرصه فوتبال، مستأجر هستند.

شیخ لاری: 90 درصد فعالان فوتبال مستأجر هستند، حیف است بگوییم شجاعی دستیار سرمربی تراکتور می گردد

به گزارش خبرنگار وبلاگ جعبه از تبریز، احد شیخ لاری در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل ماشین سازی در مورد اینکه سرمربی موقت تراکتور است یا دائم گفت: می دانید که 90 درصد فعالان فوتبال مستأجر هستند. افراد دائمی فوتبال، طرفداران هستند و مربیان یا اعضای دیگر موقت. اگر دائمی هم باشند باز مستأجرند. باید از کادرفنی قبلی هم تشکر کنم. می بینید حتی اگر دائمی هم باشند، در مقطعی نمی توانند ادامه بدهند. فوتبال چه در گذشته و چه در آینده درباره موقت یا دائمی بحثی ندارد، اما استفاده از لفظ موقت آزاردهنده است. من چه موقت یا دائمی بالای سر تیمم هستم. من بعد از 21 سال بازی، به خط دفاع رفتم. امروز هم تیم من احساس احتیاج نموده و حتی اگر بخواهند دربان باشم، در خدمت تیم خواهم بود. حتی اگر در خدمت تیم هم نباشم، یک طرفدار صادق تیم هستم.

وی درباره اینکه آیا قراردادی به عنوان سرمربی با او به امضا رسیده است یا نه، گفت: در سؤال قبلی جواب شما را دادم. زمانی که در تراکتور بازی می کردم، هر کجا که لازم بود به تیمم خدمت کردم. چه زمانی که سرپرست بودم در خدمت تیم قرار داشتم و چه حالا فنی یا مسائل دیگر بخواهند در خدمت تیم خواهم بود و از جان مایه می گذارم.

سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتور گفت: همان طور که مستحضرید 48 ساعت نشده این شرایط را پشت سر می گذاریم. با بزرگ ترهای تیم و کسانی که برای غرور ملی ما افتخارآفرین شدند، دست به دست هم دادیم و امیدوارم بتوانیم خاکریزها را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

شیخ لاری درباره پیش بینی اش از بازی و صحبتش با طرفداران گفت: این دو تیم با هم برادر هستند. فکر می کنم این برادری وجود دارد و امیدوارم به دور از حواشی و آن چیزی که بدخواهان می خواهند برای این دو تیم رقم بزنند، بازی تماشاگرپسندی را انجام بدهیم و بعد از این هم روزهای خوبی را برای تیم ما و ماشین سازی به وجود بیاید. دو تیم برای من فرقی ندارد. آغاز فوتبال من در نوجوانی از ماشین سازی بوده است و از لیگ تخت جمشید آغاز کردم. در رده بزرگسالان هم کمتر در ماشین سازی بودم و از سال 62 یا 63 از این تیم جدا شدم و پس از مدتی به تراکتور رفتم. اکنون هم قسمت این بوده است که در خدمت تیم تراکتور باشم.

آیا از مسعود شجاعی هم مشاوره می گیرید و اگر اختلاف نظری باشد به اجماع می رسید؟، گفت: من انسانی هستم که همواره از مشاوره استفاده می کنم. نه تنها اینجا، بلکه حتی در ساختمان هم برای ایجاد یک پنجره صحبت یک بچه 13 ساله را گوش می کنم و نتیجه اش هم تا اینجا خوب بوده است. مسعود شجاعی بازیکنی نیست که نگاهی ساده به او داشته باشم. او سرمایه ملی ماست و اگر بخواهم از اختلاف نظر صحبت کنم، خودم اولین نفری هستم که عقب می کشم و راه را برای جوان ها باز می گذارم. حتی اگر سرمربی قاطعی هم باشم، باز مشورت می گیرم. در تیم های قبلی ام هم از کاپیتان های تیم مشاوره می گرفتم و به حرف آنها گوش می دادم. کاپیتان هایی داشتم که از آنها مشاوره می گرفتم و به حرف آنها گوش می دادم.

سرمربی موقت تیم تراکتور در مورد اینکه دنیزلی در بازی قبلی اعلام نموده از ترکیب تیمش راضی نبوده و آیا با او موافق است و در بازی فردا تغییراتی در ترکیب ایجاد می نماید، گفت: سعی می کنیم این موضوع در ورودمان به مباحث فنی صورت نگیرد. کوشش می کنیم تغییرات کمتری داشته باشیم تا لطمه بیشتری نخوریم.

شیخ لاری درباره اینکه با رفتن دنیزلی دستیاران او هم از این تیم جدا می شوند و گفته شده مسعود شجاعی دستیار اول سرمربی بعدی می گردد، گفت: اینجا خیلی درباره مسعود شجاعی صحبت می گردد. او اکنون کاپیتان تیم ملی است و حیف است بگوییم دستیار می گردد. اگر چنین مسئله ای هم باشد، حتماً صحبت هایی مطرح شده است. اکنون زود است در این باره صحبت کنیم و بعداً درباره این مسائل سنجیده تر صحبت خواهیم کرد. قطعاً کوشش خواهیم کرد بومی ها و تراکتوری ها کنار ما باشند.

سرمربی موقت تیم تراکتور درباره غایبان تیمش یادآور شد: خوشبختانه بازیکن محروم نداریم و احتمالاً سلیمی را در اختیار نداشته باشیم. امیدوارم شرایط بهتر گردد تا بتوانیم این بازیکن را در اختیار داشته باشیم. سعی می کنیم تیم را به گونه ای به زمین بفرستیم که در این پست هم مسئله ای نداشته باشیم. البته رضا اسدی هم به دلیل شکستگی بینی در اختیار تیم نیست. او هم تمریناتش را از سر گرفته است و به زودی به ترکیب اضافه می گردد.

وی در مورد شناختش از ماشین سازی گفت: امیدوارم در بازی فردا بتوانیم افکاری را که داریم، در زمین پیاده کنیم. آنالیزها را چه به صورت تئوری و چه عملی به بازیکنان منتقل می کنیم تا نتیجه خوبی در بازی فردا کسب کنیم.

شیخ لاری در واکنش به این مسئله که حالا که شما سرمربی شده اید چه کسی مسئولیت سرپرستی تیم را به عهده خواهد گرفت؟، گفت: فعلاً خودم به عنوان سرپرست در تیم حضور دارم و سعی خواهیم کرد از آقای میراب هم در این بخش استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شیخ لاری: 90 درصد فعالان فوتبال مستأجر هستند، حیف است بگوییم شجاعی دستیار سرمربی تراکتور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ لاری: 90 درصد فعالان فوتبال مستأجر هستند، حیف است بگوییم شجاعی دستیار سرمربی تراکتور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید