سرقت موتورسیکلت از فروشندگان سایت دیوار

به گزارش وبلاگ جعبه، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری دزد موتورسیکلتی اطلاع داد که به وسیله سایت های خرید و فروش اینترنتی سوژه های خود را انتخاب می کرد.

سرقت موتورسیکلت از فروشندگان سایت دیوار

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ جعبه، سرهنگ قاسم دستخال در تشریح این خبر، گفت: دوم شهریور ماه سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت موتورسیکلت به شکایت آقایی 34 ساله از کلانتری 163 ولنجک برای آنالیز تخصصی به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی گفت: شاکی در تحقیقات پلیسی، گفت، در اواخر تیرماه یک دستگاه موتورسیکلت را ازطریق سایت دیوار برای فروش آگهی کردم؛ پس از گذشت مدتی شخصی که خود را خریدار معرفی می کرد تماس تلفنی برقرار و به درب منزلم مراجعه کرد. با هم داخل پارکینگ رفتیم ایشان به بهانه تست کردن سوار موتور شد و از محل گریخت.

دستخال اضافه نمود: کارآگاهان به محل وقوع جرم مراجعه و در تحقیقات میدانی تصویری از چهره دزد به دست آوردند.

این مقام انتظامی عنوان نمود: در شاخه دیگری از تحقیقات تکمیلی تعیین شد دزد با افرادی که موتورسیکلتی شبیه به موتورسیکلت مال باخته دارند و برای فروش در سایت اینترنتی آگهی نموده اند تماس گرفته است و تمام فروشندگان به پایگاه یکم دعوت و تعیین شد مالک موتورسیکلت هایی هستند که مدل آن ها بنلی بوده و درسایت خرید و فروش اینترنتی آگهی فروش گذاشته بودند لیکن با نشان دادن تصویر دزد به آن ها تعیین شد دزد به آن ها نیز مراجعه نموده، ولی با هوشیاری که صاحبان موتورسیکلت ها داشتند نقشه دزد برای سرقت نافرجام مانده بود.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت ابراز داشت: درادامه تحقیقات اجرا شده هویت دزد شناسایی شد و بدین ترتیب پس از هماهنگی های قضائی متهم در سوم آذر ماه سال جاری در خیابان تجریش دستگیر شد.

وی عنوان نمود: متهم در پلیس آگاهی گفت: با استفاده از سایت خرید و فروش اینترنتی به درب منازل مراجعه وبه عنوان خریدار قصد سرقت چندین موتورسیکلت را داشته که در نهایت پیروز به سرقت یک دستگاه شده و مجدداً به وسیله همان سایت آن را به مبلغ شانزده میلیون تومان فروخته است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به این خبر، گفت:: متهم پس از اعتراف صریح به جرم خود با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرقت موتورسیکلت از فروشندگان سایت دیوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت موتورسیکلت از فروشندگان سایت دیوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید