حذف برنامه Trusted Contacts از فروشگاه Google Play

به گزارش وبلاگ جعبه، شرکت گوگل، پشتیبانی خود را از برنامه Trusted Contacts در یک دسامبر به خاتمه می رساند و برنامه Google Maps اشتراک گذاری مکان ها را بر عهده خواهد گرفت.

حذف برنامه Trusted Contacts از فروشگاه Google Play

به گزارش وبلاگ جعبه به نقل از وبلاگ جعبه، شرکت گوگل گفت به پشتیبانی از برنامه Trusted Contacts خود خاتمه می دهد. برنامه Trusted Contacts برنامه ای است که به شما یاری می نماید موقعیت مکانی خود را با دوستان یا اقوامی که مورد اعتماد شما هستند، به اشتراک بگذارید. اکنون این برنامه از فروشگاه Google Play حذف شده است و پشتیبانی از آن در اول دسامبر سال 2020 متوقف می گردد.

تفاوت برنامه Google Maps و برنامه Trusted Contacts

با حذف این برنامه از فروشگاه Google Play، قابلیت اشتراک گذاری مکان تنها به وسیله برنامه Google Maps در دسترس خواهد بود. با این حال، ویژگی موجود در برنامه Google Maps کمی متفاوت تر از ویژگی موجود در برنامه Trusted Contacts است. به طوری که Google Maps از کاربر می خواهد به طور دستی موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارد درحالی که برنامه Trusted Contacts در صورت فعال بودن اگر پاسخی از کاربر دریافت نکند بعد از گذشت 5 دقیقه، موقعیت مکانی کاربر را به طور اتوماتیک با شخصی که موقعیت مکانی را درخواست نموده بود، به اشتراک می گذارد.

برنامه Trusted Contacts در شرایط اضطراری اگر اعضای خانواده نگران کاربر و موقعیت مکانی او باشند، مفید بود. همانطور که گفته شد پشتیبانی از این برنامه در ماه دسامبر به خاتمه رسیده و کاربران دیگر نمی توانند آن را از فروشگاه Google Play دانلود نمایند. کاربرانی که تا کنون از این برنامه استفاده نموده اند، می توانند مخاطبین خود را از صفحه Trusted Contact خود بارگیری نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "حذف برنامه Trusted Contacts از فروشگاه Google Play" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف برنامه Trusted Contacts از فروشگاه Google Play"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید