جمع کردن موی حیوانات خانگی از روی فرش

به گزارش وبلاگ جعبه، جمع کردن موی حیوانات خانگی از روی فرش بوسیله رطوبت،استفاده از چسب نواری برای جمع کردن مو،جذب مغناطیسی مو وجلوگیری ازتوده شدن مو انجام می گردد

جمع کردن موی حیوانات خانگی از روی فرش

وبلاگ جعبه | سرویس گیاهان و حیوانات - موی حیوانات خانگی شما با اینکه عاشق آنها هستید، زمانی که در لباس، فرش، اثاثیه و مبلمان پیدا می شوند می توانند آزاردهنده باشند. هرچند این بدان معنا نیست که شما دیگر نمی توانید از حیوانات موردعلاقه خود نگهداری کنید. مقاله زیر اطلاعاتی درباره جمع کردن موی حیوانات خانگی از روی فرش و لباس و مبل و دیگر وسایل خانه ارائه می دهد. بعضی امکان دارد این سؤال را بپرسند که چرا شما این اطلاعات را به ما می دهید؟ در اینجا پاسخ ها ارائه می شوند: زیرا در تمام جهان افرادی هستند که از حیوانات مراقبت می نمایند و متأسفانه بعضی از این حیوانات موهای خود را از دست می دهند که این عامل می تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد.

روش اول جمع کردن مو: بوسیله رطوبت

  1. کف دست خود را در کاسه ای از آب فرو کنید. با حرکت رو به پایین موهای حیوانات را تمیز کنید. موی حیوانات به صورت توپ درخواهد آمد و در کف دست شما جمع خواهد شد. این حالت به این دلیل مناسب و کارآمد است زیرا موی حیوانات خانگی خیس شده و سنگین تر می شود. این حالت همچنین باعث می شود که موی حیوانات به دلیل الکتریسیته ساکن به لباس شما نچسبد.
  1. از یک وسیله تمیزنماینده مانند اسفنج مورد استفاده در آشپزخانه بهره ببرید. اگر می خواهید موهای حیوانات را از یک فرش کم تراکم جمع کنید می توانید از یک اسفنج بهره ببرید. با این اسفنج مبلمان و فرش ها را به خوبی تمیز نموده و موهای باقی مانده را با دست تمیز کنید.

روش دوم: استفاده از چسب نواری

از چسب های نواری بهره ببرید تا بعضی از خزها را نیز با آن تمیز کنید. بخشی از دست خود را آغشته به چسب کنید و موها را تمیز نمایید.

روش سوم: جذب مغناطیسی

  1. یک دستکش لاتکسی بپوشید. درحالی که این دستکش را به دست دارید بر روی زمین دست بکشید. موی حیوانات باید به دست شما بچسبند. این حالت می توان با انواع دستکش های پارچه ای دیگر نیز رخ دهند. بخش پلاستیکی دستکش را خیس کنید تا کار آیی آن را چند برابر نمایید.
  1. یک بادکنک باد کنید. این بادکنک را بر روی سطوح بکشید تا موی حیوانات را جمع کند. سطح دارای الکتریسیته ساکن بادکنک موها را جمع خواهد نمود که در این روش برای جمع کردن بیشتر مو بادکنک را بار دیگر مورد استفاده قرار دهید.
  1. از جاروهای پلاستیکی بهره ببرید. این حالت به طور کارآمد می تواند موهای چسبیده به سطح را تمیز کند. این جارو با ایجاد الکتریسیته ساکن می تواند موها را به سمت خود بکشد.
  1. از کفی های پلاستیکی بهره ببرید. از کفی های پلاستیکی برای کفش ها خود بهره ببرید. کفش ها را بپوشید و پای خود را بر روی زمین و یا فرش بکشید و تمام موها را تمیز کنید.
  1. از نرم نماینده پارچه بهره ببرید. نرم نماینده پارچه می تواند باعث جمع شدن موی حیوانات شود. شما همچنین می توانید سطح را با نرم نماینده و آب مرطوب کنید تا بتوانید مو را جمع کنید.

روش چهارم: جلوگیری از توده شدن مو

از معیارهای جلوگیری نماینده بهره ببرید. لباس های خود را در محلی قرار دهید که حیوانات خانگی به آنجا نمی فرایند و اغلب آن ها را تمیز کنید تا از میزان موهای آن ها کاسته شود. شما همچنین باید بر روی فرش ها و اثاثیه جارو بکشید و فرش هایی را که حیوانات با آن ها ارتباط داشته اند را بشویید.

منبع: setare.com

به "جمع کردن موی حیوانات خانگی از روی فرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع کردن موی حیوانات خانگی از روی فرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید