اتاق خرم آباد به اسم اتاق ماه جولای انتخاب شد

به گزارش وبلاگ جعبه، بر اساس اعلام کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC)، فدراسیون دنیای اتاق های بازرگانی (WCF) از میان اتاق های بازرگانی سراسر دنیا، اتاق خرم آباد را به واسطه فعالیت پویای آن به اسم اتاق ماه جولای انتخاب کرد.

اتاق خرم آباد به اسم اتاق ماه جولای انتخاب شد

فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی به صورت ماهانه از بین اتاق های بازرگانی سراسر جهان که نماینده ای در بستر ارتباطی تخصیص یافته معرفی نموده اند و به شکل فعالانه ای به ارائه اخبار، مطالب و پروژه های مربوط به اتاق خود می پردازند، یک اتاق را به اسم اتاق ماه معرفی می نماید که بر این اساس از بین اتاق های سراسر جهان اتاق خرم آباد به اسم اتاق ماه جولای انتخاب شد.

این انتخاب، فرصتی را برای اتاق برگزیده فراهم می نماید تا توضیحاتی را درباره اقدامات و پروژه هایی که انجام داده، ارائه کند. و موجب توسعه دامنه ارتباطات آنها و معرفی به جامعه کسب وکار در سایر کشورها می گردد.

اتاق خرم آباد به واسطه حضور فعالانه و پویا و بارگذاری اسناد و پروژه های متفاوت همانند پروژه چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر که با توجه به اهمیت کارآفرینی، برنامه ریزی و سیاستگذاری در زمینه توسعه و ترویج آن تعریف شده و بعلاوه پروژه خرم آباد: شهر ناظر که با رویکرد مشارکت شهروندی و راه چاره های طبیعت بنیان است، در بستر ارتباطی مذکور در ماه جولای انتخاب شد.

اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) مهم ترین نهاد بین المللی مستقر در پاریس است که بیش از 100 سال قبل با هدف تسهیل و توسعه تجارت بین المللی تاسیس شده و امور تدوین مقررات مربوطه و حل و فصل اختلافات تجاری و توسعه مناسبات تجاری و مالی را دنبال می نماید.

این نهاد بین المللی در بیش از 90 کشور جهان، از جمله در جمهوری اسلامی ایران که موسسات تجاری و مالی مهمی مانند اتاق های بازرگانی کشور، بانک ها، بیمه ها و شرکت های عظیم و کوچک از آن کشور عضویت ICC را دارند، دارای یک کمیته ملی است که ماموریت های این نهاد را در کشورهای مختلف پیگیری می نماید.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "اتاق خرم آباد به اسم اتاق ماه جولای انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاق خرم آباد به اسم اتاق ماه جولای انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید