رستوران های ارزان سارانسک را از دست ندهید

به گزارش وبلاگ جعبه، سارانسک از شهرهای زیبای روسیه است که می توانید ضمن گشت و گذار در شهر، یک وعده غذای ارزان و لذیذ در رستوران هایی مانند سوناتا، ماسکا، پیتزا اولیوا و... میل کنید.

رستوران های ارزان سارانسک را از دست ندهید

سارانسک شهری بسیار مجذوب کننده و پرهیجان در روسیه است که جاذبه های زیادی برای لذت بردن دارد. با این حال در سفر به این شهر، فرصتی عالی برای یک تجربه غذایی مقرون به صرفه خواهید داشت که می توانید غذاهای محلی و سنتی را با هزینه ای کم میل کنید. اگر قصد دارید با تور جام دنیای 2018 روسیه همراه باشید، بهتر است از رستوران های مقرون به صرفه سارانسک بیشتر بدانید.

رستوران Otmennaya Pelmennaya

رستوران سنتی Otmennaya Pelmennaya، تخصصش در تهیه پلمنی است، نوعی کوفته کوچک روسی که با انواع گوشت پر می شود. فضای داخلی دنج، قهوه خوش طعم و غذاهای محلی، همگی فرصتی عالی برای داشتن تجربه ای مقرون به صرفه از غذاهای روسی هستند.

ساعت کار:

  • دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 11 شب
  • شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح

رستوران FastnRoll

یکی از غذاهای مخصوصی که طرفداران زیادی در صحنه غذایی روسی دارد، سوشی است که به راحتی می توان خریداری و میل کرد. با این حال بیشتر رستوران های سوشی در روسیه به خصوص رستوران های مقرون به صرفه، مدل روسی این غذا یعنی ماکی و ساشیمی سنتی را به فروش می رسانند. FastnRoll یکی از معروف ترین رستوران های بیرون بر فروش سوشی در سارانسک است که ارسال غذا به کل شهر نیز از مزایای آن به شمار میرود.

ساعت کار:

  • کل ایام هفته از 10 صبح تا 10:45 شب

رستوران Studencheskaya Stolovaya

روس ها می گویند دانشجو، دانشجو است و مهم نیست چه اتفاقی در دنیا رخ دهد، مطمئنا هیچ کس بهتر از آن ها درباره غذای مقرون به صرفه اطلاعات ندارد. Studencheskaya Stolovaya یک رستوران سنتی روسی است که در محوطه یک دانشگاه قرار گرفته است و غذاهای سنتی کشور روسیه را سرو می کند. بیشتر غذاها، در معرض دید قرار داده شده تا حتی افرادی که به زبان روسی تسلط ندارند، تصویر کلی از غذایی که قرار است میل کنند، داشته باشند.

ساعت کار:

  • کل ایام هفته از 10 صبح تا 5 عصر

رستوران Oliva Pizza

Oliva Pizza، یک رستوران کلاسیک بیرون بر است که غذاهای مقرون به صرفهی را پیشکش مشتریان خود می کند. بعد از یک سفر طولانی در یک کشور خارجی، قطعا هر کسی به غذایی دلچسب و آشنا مثل پیتزا نیاز دارد. این رستوران به عنوان محل عرضه پیتزا در سارانسک به شمار می رود که به همه شهر، ارسال دارد و اگر مدت زمان تحویل غذا از 60 دقیقه بیشتر شود، غذای شما مجانی خواهد بود.

ساعت کار:

  • کل ایام هفته از 10:30 صبح تا 10:30 شب

رستوران Sports complex Mordovia

یکی دیگر از مکان های فوق العاده برای صرف یک غذای محلی، مجموعه ورزشی Sports complex Mordoviaاست که رستوران روسی خود را دارد. رستوران stolovaya در این مجموعه بهترین غذاهای خانگی روسی را ارائه می کند. افراد تنبل خیال شان راحت باشد که در اینجا قبولی در امتحان ورزش، اجباری نیست.

ساعت کار:

  • کل ایام هفته از ساعت 7:30 صبح تا 10 شب

رستوران Maska

رستوران Maska، یک کسب و کار چند منظوره است که نه تنها صبحانه، ناهار و شام سرو می کند، بلکه انواع چای، قهوه و نوشیدنی را نیز تقدیم مشتری می کند. از آنجا که فضایی هنری دارد، محلی عالی برای هنرمندان محلی محسوب می شود. این گوهر پنهان را در سفر خود به سارانسک از دست ندهید.

ساعت کار:

  • دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 صبح تا 12 شب
  • شنبه: 12 شب تا 12 صبح

رستوران Sonata

رستوران Sonata محیطی دنج و بزرگ دارد که در مرکز شهر قرار گرفته و معروفیت خود را بابت شام آخر هفته ها بدست آورده است. قیمت غذاهای منو خیلی مقرون به صرفه بوده و به همین دلیل مکانی عالی برای صرف ناهار و شام در هر روز هفته محسوب می شود.

ساعت کار:

  • یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 11:45 صبح تا 1 صبح
  • جمعه و شنبه از ساعت 11:45 صبح تا 2 صبح
منبع: کجارو

به "رستوران های ارزان سارانسک را از دست ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران های ارزان سارانسک را از دست ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید