دستگیری 3 اغتشاشگر در محله نیروهوایی تهران

به گزارش وبلاگ جعبه، رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 3 تن از عاملان اغتشاشات اخیر که با یک دستگاه خودروی سواری 206 موجب انسداد معابر عمومی در خیابان پنجم و فلکه های اول و دوم نیرو هوایی و تخریب اموال عمومی شده بودند، اطلاع داد.

دستگیری 3 اغتشاشگر در محله نیروهوایی تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ جعبه، سرهنگ یعقوبعلی رجبیان با اعلام این خبر، گفت: روز دوم نا آرامی های اخیر، خبری مبنی بر تخریب اموال عمومی و انسداد معابر عمومی در خیابان پنجم و فلکه های اول و دوم نیرو هوایی توسط راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودرو 206 دریافت کردیم.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه با حضور ماموران در محل راننده خودرو و سرنشینان وی از محل گریخته بودند، بیان داشت: ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پیروز شدند با پایش اطلاعاتی و آنالیز های میدانی مالک خودرو و محل سکونت وی را شناسایی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات اجرا شده در اختیار مقام قضائی نهاده شد، ادامه داد: با دستور قضائی مالک خودرو پژو 206 در غروب روز یازدهم آذرماه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

رجبیان گفت: متهم در اظهارات خود به شرکت در تجمع اعتراضی روز دوم اغتشاشات در محله نیروهوایی، تخریب تابلو های هدایت و رانندگی، ایجاد بلوا و آشوب و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در این محل با همکاری سایر همدستانش اعتراف کرد.

وی توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه همدستان راننده خودرو در حوالی خیابان پیروزی شناسایی و صبح امروز هر دو متهم در 2 عملیات مستقل دستگیر و به پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستگیری 3 اغتشاشگر در محله نیروهوایی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 3 اغتشاشگر در محله نیروهوایی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید