دروازه بان تازه پرسپولیس از پرتغال می آید!

به گزارش وبلاگ جعبه، خبرنگاران: پرسپولیس عزمش را جذب کرده تا هر طور شده در نیم فصل تقویت شود. این تیم که تا همین یکی دو روز قبل درگیر پرونده کالدرون بود و پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته، حالا با رفع این مشکل در پی خریدن چندین بازیکن تازه است.

دروازه بان تازه پرسپولیس از پرتغال می آید!

به گزارش وبلاگ جعبه، پرسپولیس در همین پنجره بسته، دو بازیکن تاجیکستانی را به تهران کشانده، ولی هنوز نتوانسته با آن ها قراردادی امضا کند. یحیی این دو بازیکن را برای ترمیم سمت راست دفاعی تیمش جذب کرده تا نوسانات بازی مهدی شیری و سیامک نعمتی در این نقطه از زمین را به حداقل برساند. البته که این خط، تنها مشکل گل محمدی و پرسپولیس نیست.

با گذشت 10 هفته از رقابت های لیگ برتر، پرسپولیس نه تنها نیاز به یک مهاجم کامل و زهردارتر دارد بلکه مشخصا به یک هافبک بازیساز کارکشته هم نیازمند است. عنوان شده پرسپولیس برای جذب 2 بازیکن در این پست در نیم فصل برنامه ریزی کرده و ادعا شده مهاجمی که قرار است به پرسپولیس بیاید خارجی است.

با این حال این تمام ماجرا نیست، چون پرسپولیسی ها از ابتدای فصل تا به الان در پستی دیگر هم غافلگیر شده اند: دروازه بانی! حامد لک که فصل گذشته یکی از خوب های پرسپولیس بود در این فصل متزلزل نشان داده و نتوانسته خیال گل محمدی را راحت کند. در سوی دیگر، بوژیدار رادوشوویچ هم پرسپولیس را به دلیل مسائل مالی ترک کرده و گفته دیگر به این باشگاه برنمی شود. در چنین فضایی، پرسپولیس دربه در در پی یک دروازه بان خوب و ششدانگ است.

آنطور که خبر می رسد پرسپولیس دروازه بان جدیدش را پیدا کرده و قرار است این بازیکن را هم نیم فصل به تهران بیاورد. دروازه بانی که لژیونر است و این روز ها در لیگ پرتغال شرایط خوبی ندارد! شاید با این یکی دو فکت همه نگاه ها متوجه علیرضا بیرانوند شود، ولی ماجرا از این قرار است که پرسپولیسی ها در پی پیام نیازمند، دروازه بان کنونی پورتیموننزه پرتغال و فصل گذشته سپاهان هستند. نیازمند بعد از خروج از ایران هرگز نتوانسته در لیگ پرتغال خودی نشان دهد و حالا به پرسپولیسی ها برای بازگشت به ایران چراغ سبز نشان داده است. شایعه شده که او در فهرست خرید پرسپولیسی ها قرار گرفته و اعضای این تیم برای نیم فصل دوم حساب ویژه ای روی این دروازه بان که رفته رفته از تیم ملی هم فاصله گرفته، باز کرده اند.

منبع: فرارو

به "دروازه بان تازه پرسپولیس از پرتغال می آید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان تازه پرسپولیس از پرتغال می آید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید