خبر بد برای استقلالی ها؛ ستاره خط دفاعی رفتنی شد

به گزارش وبلاگ جعبه، استقلال تهران در فصل جابجایی تابستانی یکی از بدترین شرایط خود را تجربه می کند شرایطی که پیش از آن نظیر نداشته است. این شرایط در حالی به وجود آمده که مدیریت باشگاه هر روز با وعده معرفی مربی خارجی در پی زمان خریدن هستند و تا کنون نیز هیچ اقدام مثبتی انجام نداده است. سکوت تیم مصطفی آجورلو در حالی است که وی و معاونانش از دفتر خود نظاره گر فعالیت گسترده رقیب سنتی در لیگ هستند. رقیبی که تا کنون ستاره های سرشناسی را به خدمت گرفته است.

خبر بد برای استقلالی ها؛ ستاره خط دفاعی رفتنی شد

ناکامی استقلال تهران تنها در جذب ستاره های دیگر تیم ها نیست بلکه هواداران اکنون شاهد کوچ ستاره های خود به تیم های دیگر هستند، ستاره هایی که نقش مهم و اساسی در قهرمانی این تیم در لیگ بیست و یکم داشتند.

یکی از مهمترین بازیکنانی که اکنون در آستانه خروج از استقلال قرار گرفته رافائل سیلوا ستون خط دفاعی تیم فوتبال استقلال تهران است، بازیکن برزیلی که عملکرد وی در نیم فصل دوم لیگ برتر با حیرت کارشناسان روبرو شد و یکی از ارکان اساسی قهرمانی استقلال بود. وی در حالی به جمع آبی پوشان اضافه شد که فرهاد مجیدی 2 بازیکن خط دفاعی خود به نام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند را از دست داده بود و در آستانه بحران قرار داشت.

به نظر می رسد که سیلوای برزیلی در پی حضور در لیگ فوتبال امارات است تا در آنجا شاگرد فرهاد مجیدی شود.

منبع: فرارو

به "خبر بد برای استقلالی ها؛ ستاره خط دفاعی رفتنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای استقلالی ها؛ ستاره خط دفاعی رفتنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید