بهنام یخچالی: تا انتها اسفند به لیگ بسکتبال آلمان باز می گردم

به گزارش وبلاگ جعبه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، بهنام یخچالی لژیونر بسکتبال ایران که در بوندسلیگا دو و برای تیم روستوک بازی می نماید هفته گذشته در مونیخ و توسط پزشک تیم بایرن مونیخ جراحی شد.

بهنام یخچالی: تا انتها اسفند به لیگ بسکتبال آلمان باز می گردم

وی در این رابطه گفت: پس از این که مچ پایم پیچید، مسئله ای در راه رفتن نداشتم اما هنگام تمرینات پر فشار درد زیادی داشتم. باورمن سرمربی تیم روستوک من را به پزشک تیم فوتبال بایرن مونیخ معرفی کرد و پس از انجام عکس برداری متوجه شدند یک استخوان کوچک در قوزک مچ پایم گیر نموده و دردی که داشتم هم به همین دلیل بوده است. باشگاه تصمیم گرفت برای از دست ندادن فرصت هرچه سریع تر عمل کنم، هماهنگی های لازم را انجام دادند و بلافاصله با روش ارتروسکوپی این جراحی انجام شد.

این ملی پوش بسکتبال اضافه کرد: خدارا شکر الان شرایط خوبی دارم و طبق گفته پزشک معالجم تا 4 هفته دیگر می توانم دوباره وارد زمین شوم و حدودا از 2 هفته دیگر می توانم تمرینات سبک را شروع کنم. آخر فروردین ماه رقابت های پلی آف بوندسلیگا دو شروع خواهد شد و من در این مسابقات کنار تیم خواهم بود و بازی می کنم. در واقع از اواخر اسفند ماه می توانم در بازی ها حضور داشته باشم و چند ملاقات قبل از پلی آف هم برای روستوک بازی خواهم کرد. مرحله پلی آف ما از اوایل فروردین ماه شروع شده و اوایل اردیبهشت ماه به خاتمه می رسد.

یخچالی گفت: در حال حاضر تیم ما در صدر جدول واقع شده است، طی چند بازی اخیر نتوانستیم پیروز شویم اما خوشبختانه تعدادی از تیم های مدعی هم بازی ها را باختند. بنابراین هنوز صندلی اول این رقابت ها را داریم و انشاالله تا شروع مرحله پلی آف در همین صندلی بمانیم. در ماه اخیر چند بازی خیلی خوب داشتیم و برهیمن اساس من را به عنوان کاندید بازیکن برتر ماه انتخاب کردند، این انتخاب بر اساس تصمیم عوامل خود لیگ بوده است. خوشبختانه در مرحله رای گیری هم، مردم لطف کردند و به من رای دادند و من به عنوان بازیکن برتر ماه انتخاب شدم. البته مهم تر از آن نتیجه تیمی است که انشالله بتوانیم به بوندسلیگا یک صعود کنیم.

لژیونر بسکتبال ایران گفت: مردم اوایل من را نمی شناختند، برای آن ها عجیب بود که یک بازیکن ایرانی به عنوان لژیونر در لیگ آن ها بازی می نماید و دوست داشتند عملکرد من را آنالیز نمایند، چون معمولا تیم ها بازیکنان آمریکایی و اروپایی را جذب می کردند. خوشبختانه مردم برخورد خوبی با من داشتند و با آن ها ارتباط نزدیکی دارم، انشاالله این ارتباط باقی بماند چون دوست دارم فصل بعدی هم با همین تیم در بوندسلیگا یک بازی کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بهنام یخچالی: تا انتها اسفند به لیگ بسکتبال آلمان باز می گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهنام یخچالی: تا انتها اسفند به لیگ بسکتبال آلمان باز می گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید