بعضی نیروهای پلیس چند روز به منزل نرفته و هنگام اغتشاشات در محل مأموریت بوده اند

به گزارش وبلاگ جعبه، استاندار تهران ضمن تقدیر از کوشش نیروهای پلیس برای تامین امنیت گفت: بعضی از نیروهای پلیس در طول اغتشاشات تا چند روز به منزل نرفتند.

بعضی نیروهای پلیس چند روز به منزل نرفته و هنگام اغتشاشات در محل مأموریت بوده اند

به گزارش وبلاگ جعبه، محسن منصوری پیش از ظهر شنبه در نشست با فرمانده انتظامی غرب استان تهران به کمبودهای موجود در زیرساخت های امنیتی اشاره نمود و گفت: در مجموعه دستگاه های امنیتی زیرساخت های موجود پاسخگو نیست و کمبودهایی وجود دارد اما نیروی انتظامی با کار شبانه روزی و انقلابی توانسته امنیت را تأمین کند.

رئیس شورای تأمین استان تهران سپس به اغتشاشات اخیر اشاره نمود و گفت: بعضی از نیروهای پلیس در این ایام چند روز به منزل نرفته و مستمر در محل مأموریت حضور داشته و با دقت نظر و توجه امور را دنبال می کردند.

وی با اشاره به گزارش های انتظامی در غرب استان تهران گفت: حدود شش درصد آمار جرایم سرقت در غرب استان تهران حدفاصل دو جلسه اخیر، کاهش یافته که نشان از طراحی و برنامه ریزی دارد، جمع آوری معتادین متجاهر هم پیشرفت مناسبی داشته است.

وی گفت: غرب استان تهران با جمعیت حدود 4 میلیون نفر و ترکیبی از اقوام و استان های مختلف کشور، بافت خاصی دارد و در این روزها مجموعه فرماندهی انتظامی برای تحقق امنیت زحمات ویژه کشیدند.

استاندار تهران ادامه داد: طی این نشست آخرین شرایط امنیتی و شرایط کشور مورد تحلیل نهاده شد و بحث های کاری نیز مطرح شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بعضی نیروهای پلیس چند روز به منزل نرفته و هنگام اغتشاشات در محل مأموریت بوده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی نیروهای پلیس چند روز به منزل نرفته و هنگام اغتشاشات در محل مأموریت بوده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید