اعلام شروط مدیرعامل جنجالی پرسپولیس برای مناظره تلویزیونی

به گزارش وبلاگ جعبه، شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، محمدحسین میثاقی نامه مهدی رسول پناه، مدیرعامل سابق قرمزها را خواند. این نامه به این توضیح است: جناب آقای هاشمی تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر. همانطور می دانید مدیریت باشگاههای ورزشی و تیم های فوتبال امری است خطیر که مستلزم هم افزایی در ظرفیت های ورزشی، تجاری، حقوقی، اقتصادی و رسانه ای می باشد. بدیهی است زیرساخت رشد و موفقیت و ایجاد منابع پایدار، درگرو مدیریت صحیح و خلاقانه باوجود حداقل امکانات می باشد. لذا پاسخگویی و شفافیت در مقام ارزیابی عملکرد مدیریت باشگاه می تواند گام بلندی در جهت مبارزه با فساد در ورزش و مقابله با پدیده شوم دلالیسم در فوتبال باشد که این امر جلوه روشنی از اهتمام به رعایت و پایبندی به قانون است. با توجه به سبق قهرمانی ها و دستاوردهای بزرگ پرسپولیس، این انتظار از سوی طرفداران و هم مسئولان دو چندان است که مدیران خدوم این باشگاه حتی بیشتر از سایرین، نسبت به مسئولیت واقعی خود در قبال جامعه حساسیت و توجه نشان دهند.

اعلام شروط مدیرعامل جنجالی پرسپولیس برای مناظره تلویزیونی

با این وصف و با عنایت به مراتب فوق به عنوان یک طرفدار پرسپولیس که افتخار خدمت گزاری در مکتب بزرگ پرسپولیس را داشته ام از آقایان سمیعی و صدری (به عنوان مدیران ادوار باشگاه) دعوت می کنم برای احترام به طرفدار، جهت برطرف پاره ای ابهامات و عملکرد مدیریتی که سوالات بی شماری از طرفداران است با تاکید بر رعایت عدالت و اصل انصاف مبنی بر شفافیت و احراز واقعیت در برنامه زنده فوتبال برتر حاضر شده و انتظارات به حق جامعه بزرگ طرفداران پرسپولیس و عموم فوتبال دوستان و مسئولان ورزش کشور را اجابت نمایند. بی شک این موضوع، موارد و سوالاتی که سرمربی معلوم باشگاه (آقای یحیی گل محمدی) به صراحت در مصاحبه های خویش اشاراتی به وجود دست های پشت پرده و سنگ اندازی به تیم را داشتند. بعلاوه چرایی و چگونگی نقل و انتقال بازیکنان در این برهه دو سال، بعد از رفتن آقای برانکو مسئله ای حائز اهمیت است، لذا در جهت حفظ اعتلاء هویت و اصالت باشگاه می طلبد تا با آسیب شناسی کامل، بتوانیم با هم افزایی از این موانع بگذریم از این رو اینجانب نیز به نوبه خود برای پاسخگویی و ادای شرح در خصوص دوره فعالیت مدیریت خود پیشگام می شوم و امیدوارم با همیاری آقایان سمیعی و صدری و یحیی گل محمدی نیز از این اقدام سازنده بدون هیچ گونه عذر و بهانه استقبال نمایند. قطعا این حرکت ارزشمند، به سنتی پایدار برای مدیران سایر باشگاه ها تبدیل گردد و شاهد پیشرفت روزافزون فوتبال کشور و پالایش فوتبال از آلودگی هایی باشیم که گریبان بعضی تیم های بزرگ فوتبال ما را گرفته است. با احترام مجدد مهدی رسول پناه

میثاقی، مجری برنامه هم از این اتفاق استقبال کرد و گفت ما آماده میزبانی از این نفرات هستیم و آقای صدری هم گفته بعد از نشستن پول به حساب کالدرون به برنامه می آید و اگر فرصتی شد با آقای گل محمدی و رسول پناه هم به گفت و گو می نشینیم. همین طور این مجری ادعا کرد این سومین بار است که رسول پناه این نامه را برای فوتبال برتر ارسال می نماید و چنین درخواستی دارد.

منبع: فرارو

به "اعلام شروط مدیرعامل جنجالی پرسپولیس برای مناظره تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شروط مدیرعامل جنجالی پرسپولیس برای مناظره تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید