سیستم برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای یک وزن تغییر کرد

به گزارش وبلاگ جعبه، تهران (پانا) - کادر فنی در خصوص رقابت انتخابی درون اردویی وزن 92 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد تصمیمات جدیدی اتخاذ کرد.

سیستم برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای یک وزن تغییر کرد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، با توجه به مصدومیت محمدجواد ابراهیمی آزادکار وزن 92 کیلوگرم از ناحیه زانو و لزوم عمل جراحی بر روی پای وی، این کشتی گیر حضور در رقابت های انتخابی این وزن را از دست داد.

بر این اساس کادر فنی تصمیمات جدیدی را برای این وزن به توضیح زیر اتخاذ کرد:

1- با توجه به درخواست آقای کامران قاسم پور کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم و نامه هیأت کشتی استان مازندران و موافقت کادر فنی این کشتی گیر مجوز حضور در انتخابی وزن 92 کیلوگرم را دارد.

2- با توجه به درخواست آقای علیرضا کریمی و نامه هیأت کشتی استان البرز کادر فنی موافقت خود را به شرط ارائه دادن گواهی رسمی پزشک معالج مبنی بر سلامت کامل این کشتی گیر برای حضور در مسابقات اعلام می نماید.

3- با توجه به حضور حسین شهبازی، محمدحسین میرباغبان، حسین جلالی نژاد و ارشک محبی در این وزن و اضافه شدن کامران قاسم پور و علیرضا کریمی، رقابت های وزن 92 کیلوگرم به صورت دوره ای و دوحذفی برگزار خواهد شد.

مسابقات انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت های دنیای صربستان، روز پنج شنبه هفته جاری در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار می گردد.

رقابت های قهرمانی کشتی دنیا روزهای 22 تا 30 آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سیستم برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای یک وزن تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیستم برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای یک وزن تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید